Liga: | Moravskoslezský pohár |
Stránky pořadatele: | |
Kdy: | 26. 09. 2004 13:00 |
Kontakt: | SDH Kobeřice |
Telefon: | +420 |
Okres: | Prostějov |
Kraj: | Olomoucký |
Zadal: | Honza Adamec |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Pravidla Moravskoslezský pohár
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pustkovec | OV | 18,11 | - | - | |
2. | Bolatice | OP | 18,13 | - | - | |
3. | Neplachovice | OP | 18,30 | - | - | |
4. | Svinov | OV | 18,53 | - | - | |
5. | Velké Hoštice | OP | 19,04 | - | - | |
6. | Sádek | OP | 19,27 | - | - | |
7. | Svoboda | OP | 19,84 | - | - | |
8. | Hněvošice | OP | 20,16 | - | - | |
9. | Borová | OP | 20,39 | - | - | |
10. | Služovice | OP | 20,46 | - | - | |
11. | Kozmice | OP | 21,20 | - | - | |
12. | Kobeřice | OP | 21,82 | - | - | |
13. | Vrbice | KA | 21,89 | - | - | |
14. | Mladecko | OP | 22,04 | - | - | |
15. | Michálkovice | OV | 22,83 | - | - | |
16. | Komárov | OP | 24,24 | - | - | |
17. | Muglinov | OV | 25,06 | - | - | |
18. | Oldřišov | OP | 26,37 | - | - | |
19. | Plesná | OV | NP | - | - | |
20. | Kravaře | OP | NP | - | - | |
21. | Chlebičov B | OP | NP | - | - | |
22. | Martinov | OV | NP | - | - | |
23. | Sádek B | OP | NP | - | - |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Pravidla Moravskoslezský pohár
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mladecko | OP | 19,43 | - | - | |
2. | Martinov | OV | 19,77 | - | - | |
3. | Michálkovice | OV | 21,24 | - | - | |
4. | Dolní Lhota | OV | 25,97 | - | - | |
5. | Muglinov | OV | 39,99 | - | - | |
6. | Pustkovec | OV | NP | - | - |
Muži kolo soutěže číslo 2, dle pravidel Pravidla Moravskoslezský pohár
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Neplachovice | OP | 15,34 | - | - | |
2. | Velké Hoštice | OP | 15,60 | - | - | |
3. | Pustkovec | OV | 15,61 | - | - | |
4. | Svinov | OV | 15,65 | - | - | |
5. | Bolatice | OP | 17,07 | - | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Ženy TOP 10
Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tošovice | NJ | 16,96 | 16,64 | 16,96 | 2023/07/02 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
2. | Bolatice | OP | 17,29 | 17,18 | 17,29 | 2023/07/02 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
3. | Kozmice B | OP | 17,33 | 17,86 | 17,86 | 2023/07/02 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
4. | Neplachovice | OP | 18,82 | 18,18 | 18,82 | 2023/07/02 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
5. | Svinov B | OV | 17,79 | 18,96 | 18,96 | 2023/07/02 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
6. | Služovice | OP | 19,09 | 19,49 | 19,49 | 2023/07/02 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
7. | Malé Hoštice | OP | 20,65 | 20,07 | 20,65 | 2023/07/02 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
8. | Svoboda | OP | 23,50 | 19,87 | 23,50 | 2023/07/02 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Dorostenci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Služovice | OP | 18,75 | 19,02 | 19,02 | 2023/07/02 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
2. | Dolní Životice | OP | 20,14 | 18,67 | 20,14 | 2023/07/02 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
3. | Velké Hoštice | OP | 20,61 | 20,81 | 20,81 | 2023/07/02 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
4. | Hněvošice | OP | 20,23 | 23,08 | 23,08 | 2023/07/02 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
5. | Vávrovice | OP | 23,43 | 23,16 | 23,43 | 2023/07/02 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
6. | Kobeřice | OP | 41,94 | 41,93 | 41,94 | 2023/07/02 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2003/06/29 | Kobeřice, OP, MSP Kobeřice | |
2004/09/26 | Kobeřice, OP, MSP Kobeřice | |
2005/09/25 | Kobeřice, OP, MSP Kobeřice | |
2023/07/02 | Kobeřice, OP, MSP Kobeřice | |
Kdy | Kde | Liga |
Komentáře