Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Bohdalín | PE | 16,50 | 16,28 | 16,50 | |
2. | Žďár | JH | 17,02 | 17,02 | 16,60 | |
3. | Český Rudolec | JH | 17,33 | 17,33 | 16,90 | |
4. | Chýnov | TA | 17,34 | 16,55 | 17,34 | |
5. | Milenovice | PI | 17,56 | 17,56 | 17,25 | |
6. | Krotějov Sport | TA | 17,67 | 16,38 | 17,67 | |
7. | Drunče | JH | 17,75 | 17,75 | 17,34 | |
8. | Slapy | TA | 17,85 | 17,26 | 17,85 | |
9. | Ústrašice B | TA | 18,18 | 18,18 | 17,64 | |
10. | Slapy B | TA | 18,23 | 18,17 | 18,23 | |
11. | Kozmice | TA | 18,33 | 18,29 | 18,33 | |
12. | Dobronice u Chýnova | TA | 18,38 | 17,87 | 18,38 | |
13. | Božejovice | TA | 18,51 | 18,51 | 18,13 |
|
14. | Žirovnice | PE | 18,75 | 18,22 | 18,75 | |
15. | Rybova Lhota Ústrašice | TA | 18,92 | 18,92 | 18,12 | |
16. | Strmilov | JH | 19,95 | 19,14 | 19,95 | |
17. | Bezděčín | TA | 20,43 | 19,02 | 20,43 | |
18. | Kamenice nad Lipou | PE | 20,64 | 17,24 | 20,64 | |
19. | Lom | TA | 21,64 | 21,06 | 21,64 | |
20. | Bezděčín B | TA | 21,94 | 20,77 | 21,94 | |
21. | Zhoř u Tábora | TA | 22,32 | 22,32 | 18,88 | |
22. | Želeč | TA | 28,62 | 27,97 | 28,62 | |
23. | Skrýchov u Malšic | TA | NP | NP | NP | |
23. | Stoklasná Lhota | TA | NP | NP | NP | |
23. | Košice | TA | NP | NP | NP | |
23. | Choustník | TA | NP | NP | NP | |
23. | Řepeč | TA | NP | NP | NP | |
23. | Nová Ves u Chýnova | TA | NP | NP | NP | |
23. | Obora | TA | NP | NP | NP | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Kamenice nad Lipou | PE | 17,53 | 17,53 | 17,47 | |
2. | Chotěmice | TA | 17,68 | 17,68 | 17,34 | |
3. | Slapy | TA | 18,64 | 17,70 | 18,64 | |
4. | Nová Včelnice | JH | 18,77 | 18,77 | 17,13 | |
5. | Dvorce B | TA | 18,90 | 17,97 | 18,90 | |
6. | Smrkov | TA | 19,15 | 18,40 | 19,15 | |
7. | Lom | TA | 19,22 | 19,22 | 19,05 | |
8. | Zdešov | JH | 19,57 | 19,57 | 18,70 | |
9. | Chrbonín | TA | 19,66 | 19,66 | 19,48 | |
10. | Ústrašice | TA | 19,91 | 19,77 | 19,91 | |
11. | Zhoř u Tábora | TA | 20,80 | 20,80 | 18,59 | |
12. | Želeč | TA | 28,38 | 28,38 | 27,95 | |
13. | Bezděčín | TA | NP | NP | NP | |
Finále kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Žďár | JH | 14,65 | 14,65 | 14,55 | |
2. | Chýnov | TA | 14,83 | 14,83 | 14,74 | |
3. | Milenovice | PI | 15,40 | 15,40 | 15,08 | |
4. | Bohdalín | PE | 16,03 | 16,03 | 15,52 | |
5. | Český Rudolec | JH | NP | NP | NP | |
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Videa a fotografie soutěže
Komentáře