Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Krotějov Sport | TA | 16,90 | 16,90 | 16,60 | |
2. | Žďár | JH | 17,00 | 16,78 | 17,00 | |
3. | Stoklasná Lhota | TA | 17,36 | 17,36 | 16,82 |
|
4. | Drahňovice | BN | 17,90 | 17,90 | 17,05 | |
5. | Český Rudolec | JH | 18,57 | 18,57 | 17,25 | |
6. | Chýnov | TA | 18,64 | 18,64 | 17,97 | |
7. | Božejovice | TA | 18,88 | 18,88 | 18,44 |
|
8. | Kozmice | TA | 18,92 | 18,62 | 18,92 | |
9. | Strmilov | JH | 19,08 | 19,08 | 18,56 | |
10. | Kamenice nad Lipou | PE | 19,13 | 18,35 | 19,13 | |
11. | Slapy | TA | 19,46 | 19,46 | 18,48 | |
12. | Zhoř u Tábora | TA | 19,85 | 19,85 | 18,94 | |
13. | Rybova Lhota Ústrašice | TA | 20,02 | 19,64 | 20,02 | |
14. | Ústrašice B | TA | 20,07 | 20,07 | 19,81 | |
15. | Obora | TA | 20,10 | 20,10 | 19,88 | |
16. | Dobronice u Chýnova | TA | 20,14 | 18,85 | 20,14 | |
17. | Žirovnice | PE | 20,86 | 19,56 | 20,86 | |
18. | Střezimíř | BN | 21,40 | 21,40 | 20,20 | |
19. | Drunče | JH | 22,11 | 18,05 | 22,11 | |
20. | Choustník | TA | 22,18 | 22,18 | 21,84 | |
21. | Skrýchov u Opařan | TA | 22,24 | 21,47 | 22,24 | |
22. | Nová Ves u Chýnova | TA | 23,72 | 20,70 | 23,72 | |
23. | Kamenná Lhota | TA | 24,39 | 5,71 | 24,39 | |
24. | Sloup | PZ | 28,34 | 28,34 | 25,03 | |
25. | Chabrovice | TA | 28,48 | 28,38 | 28,48 | |
26. | Krátošice | TA | 31,79 | 31,79 | 31,36 | |
27. | Řepeč | TA | NP | NP | NP | |
27. | Slapy B | TA | NP | NP | NP | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Zhoř u Tábora | TA | 18,18 | 18,18 | 17,90 | |
2. | Ústrašice | TA | 18,38 | 18,01 | 18,38 | |
3. | Kamenice nad Lipou | PE | 18,57 | 18,57 | 17,74 | |
4. | Dvorce B | TA | 19,16 | 19,12 | 19,16 | |
5. | Bezděčín | TA | 19,61 | 17,28 | 19,61 | |
6. | Chrbonín | TA | 19,65 | 19,65 | 18,79 | |
6. | Nová Včelnice | JH | 19,65 | 19,65 | 18,81 | |
8. | Chotěmice | TA | 20,00 | 17,14 | 20,00 | |
9. | Slapy | TA | 20,25 | 20,25 | 18,88 | |
10. | Smrkov | TA | 20,64 | 20,64 | 19,69 | |
11. | Malšice | TA | 23,18 | 22,64 | 23,18 | |
12. | Krátošice | TA | NP | NP | NP | |
Muži >35 let kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Chrbonín | TA | 16,48 | 15,90 | 16,48 | |
2. | Slapy C | TA | 17,87 | 17,13 | 17,87 | |
3. | Chrbonín B | TA | 18,63 | 18,63 | 17,79 | |
4. | Slapy D | TA | 20,53 | 20,53 | 20,24 | |
5. | Maršov | TA | 24,80 | 24,80 | 23,05 | |
6. | Chýnov | TA | NP | NP | NP | |
6. | Obora | TA | NP | NP | NP | |
6. | Lom | TA | NP | NP | NP | |
Finále kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Krotějov sport | TA | 15,86 | 15,86 | 15,51 | |
2. | Chýnov | TA | 15,96 | 15,96 | 15,31 | |
3. | Stoklasná Lhota | TA | 17,24 | 15,57 | 17,24 | |
4. | Žďár | JH | NP | NP | NP | |
4. | Český Rudolec | JH | NP | NP | NP | |
4. | Drahňovice | BN | NP | NP | NP | |
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Videa a fotografie soutěže
Komentáře