Liga: | Velká cena Ústeckoorlicka |
Stránky pořadatele: | |
Kdy: | 04. 06. 2016 11:00 |
Kontakt: | Petr Jirásek |
Telefon: | 774 707 602 |
Okres: | Ústí nad Orlicí |
Kraj: | Pardubický |
Zadal: | Martin Valda |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Letohrad - Orlice A | UO | 21,00 | - | - | |
2. | Pšánky | HK | 22,00 | - | - | |
3. | Trnov | RK | 23,00 | - | - | |
4. | Myštěves | HK | 24,00 | - | - | |
5. | Letohrad - Kunčice B | UO | 25,00 | - | - | |
6. | Mostek | UO | 26,00 | - | - | |
7. | Letohrad - Kunčice C | UO | 27,00 | - | - | |
8. | Lukavice A | UO | 28,00 | - | - | |
9. | Nepomuky | UO | 29,00 | - | - | |
10. | Dubenec | TU | 30,00 | - | - | |
11. | Bystřec A | UO | 31,00 | - | - | |
12. | Horní Čermná A | UO | 32,00 | - | - | |
13. | Jeníkovice | HK | 33,00 | - | - | |
14. | Brandýs nad Orlicí | UO | 34,00 | - | - | |
15. | Velichovky | NA | 35,00 | - | - | |
16. | Moravany | PA | 36,00 | - | - | |
17. | Roudnice | HK | 37,00 | - | - | |
18. | Letohrad - Kunčice D | UO | 38,00 | - | - | |
19. | Bystřec B | UO | 39,00 | - | - | |
20. | Letohrad - Orlice B | UO | 40,00 | - | - | |
21. | Bošín | UO | 41,00 | - | - | |
22. | Lanšperk | UO | 42,00 | - | - | |
23. | Dolní Čermná | UO | 43,00 | - | - | |
24. | Horní Třešňovec A | UO | 44,00 | - | - | |
25. | Záchlumí | UO | 45,00 | - | - | |
26. | Rohovládova Bělá | PA | 46,00 | - | - | |
27. | Choustníkovo Hradiště | TU | 47,00 | - | - | |
28. | Dolní Dobrouč | UO | 48,00 | - | - |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horní Třešňovec A | UO | 21,00 | - | - | |
2. | Letohrad - Orlice | UO | 22,00 | - | - | |
3. | Vitiněves | JC | 23,00 | - | - | |
4. | Lanšperk | UO | 24,00 | - | - | |
5. | Rokytno | PA | 25,00 | - | - | |
6. | Myštěves | HK | 26,00 | - | - | |
7. | Roudnice | HK | 27,00 | - | - | |
8. | Dlouhá Ves | RK | 28,00 | - | - | |
9. | Libuň | JC | 29,00 | - | - | |
10. | Česká Rybná | UO | 30,00 | - | - | |
11. | Letohrad - Kunčice B | UO | 31,00 | - | - | |
12. | Nepomuky | UO | 32,00 | - | - | |
13. | Lukavice | UO | 33,00 | - | - | |
14. | Bystřec | UO | 34,00 | - | - | |
15. | Nekoř | UO | 35,00 | - | - | |
16. | Letohrad - Červená | UO | 36,00 | - | - | |
17. | Horní Čermná | UO | 37,00 | - | - | |
18. | Hylváty | UO | 38,00 | - | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Ženy TOP 10
Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Renmotor Jinolice | JC | - | - | 19,74 | 2019/06/01 | Útok,nástřik 2xB úzké |
2. | Nepomuky | UO | - | - | 21,65 | 2019/06/01 | Útok,nástřik 2xB úzké |
3. | Letohrad - Jeleni | UO | - | - | 22,25 | 2013/06/01 | Útok,nástřik 2xB úzké |
4. | Horní Třešňovec | UO | - | - | 22,60 | 2013/06/01 | Útok,nástřik 2xB úzké |
5. | Letohrad - Červená | UO | - | - | 22,87 | 2013/06/01 | Útok,nástřik 2xB úzké |
6. | Česká Rybná | UO | - | - | 23,48 | 2013/06/01 | Útok,nástřik 2xB úzké |
7. | Lanšperk | UO | - | - | 23,97 | 2013/06/01 | Útok,nástřik 2xB úzké |
8. | Letohrad - Orlice | UO | - | - | 24,24 | 2013/06/01 | Útok,nástřik 2xB úzké |
9. | Horní Třešňovec | UO | - | - | 25,74 | 2019/06/01 | Útok,nástřik 2xB úzké |
10. | Letohrad - Kunčice | UO | - | - | 26,68 | 2013/06/01 | Útok,nástřik 2xB úzké |
11. | Letohrad - Červená | UO | - | - | 27,46 | 2019/06/01 | Útok,nástřik 2xB úzké |
12. | Myštěves | HK | - | - | 28,73 | 2019/06/01 | Útok,nástřik 2xB úzké |
13. | Dolní Dobrouč | UO | - | - | 29,92 | 2019/06/01 | Útok,nástřik 2xB úzké |
14. | Dlouhá Ves | RK | - | - | 29,94 | 2019/06/01 | Útok,nástřik 2xB úzké |
15. | Mistrovice | UO | - | - | 30,55 | 2019/06/01 | Útok,nástřik 2xB úzké |
16. | Dlouhoňovice | UO | - | - | 31,47 | 2019/06/01 | Útok,nástřik 2xB úzké |
17. | Letohrad - Kunčice C | UO | - | - | 34,25 | 2019/06/01 | Útok,nástřik 2xB úzké |
18. | Dolní Třešňovec | UO | - | - | 68,28 | 2013/06/01 | Útok,nástřik 2xB úzké |
Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2008/06/07 | Horní Třešňovec, UO, Hornotřešňovský pohár | |
2009/06/06 | Horní Třešňovec, UO, Hornotřešňovský pohár | |
2013/06/01 | Horní Třešňovec, O pohár | |
2014/06/07 | Horní Třešňovec, Horňotřešňovský pohár | |
2015/06/06 | Horní Třešňovec, Hornotřešňovský pohár | |
2015/06/06 | Horní Třešňovec, Horní Třešňovec | |
2016/06/04 | Horní Třešňovec, 3. kolo VČHL | |
2016/06/04 | Horní Třešňovec, Hornotřešňovský pohár | |
2017/06/17 | Horní Třešňovec, 5. kolo VČHL | |
2017/06/17 | Horní Třešňovec, Horní Třešňovec | |
2018/06/02 | Horní Třešňovec, 3. kolo VČHL | |
2018/06/02 | Horní Třešňovec, Hornotřešňovecký pohár | |
2019/06/01 | Horní Třešňovec, 2. kolo VČHL | |
2019/06/01 | Horní Třešňovec, Horní Třešňovec | |
2022/06/04 | Horní Třešňovec, VČHL 2022, 3.kolo, Horní Třešňovec | |
2023/05/13 | Horní Třešňovec, VČHL Horní Třešňovec | |
2024/06/02 | Horní Třešňovec, VCÚ Horní Třešňovec | |
Kdy | Kde | Liga |
Komentáře