Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Hradčovice | UH | 17,05 | 17,05 | 17,03 |
|
2. | Velký Ořechov B | ZL | 17,25 | 17,11 | 17,25 |
|
3. | Vésky B | UH | 17,30 | 16,87 | 17,30 |
|
4. | Mistřice | UH | 17,66 | 17,66 | 17,54 |
|
5. | Lukov | ZL | 17,76 | 17,76 | 17,54 |
|
6. | Zahnašovice | KM | 17,77 | 17,77 | 17,50 |
|
7. | Hřivínův Újezd - Kaňovice | ZL | 17,99 | 17,84 | 17,99 |
|
8. | Nedašov | ZL | 18,05 | 17,85 | 18,05 |
|
9. | Částkov | UH | 18,18 | 17,45 | 18,18 |
|
10. | Ludslavice | KM | 18,30 | 17,68 | 18,30 |
|
11. | Velký Ořechov C | ZL | 18,36 | 17,97 | 18,36 |
|
12. | Salaš | ZL | 18,76 | 18,76 | 18,32 |
|
13. | Držková | ZL | 18,91 | 18,42 | 18,91 |
|
14. | Drnovice | ZL | 19,09 | 18,73 | 19,09 |
|
15. | Vrbětice | ZL | 19,39 | 19,39 | 18,66 |
|
16. | Bratřejov | ZL | 19,48 | 17,67 | 19,48 |
|
17. | Jarošov | UH | 19,98 | 19,29 | 19,98 |
|
18. | Veselá | ZL | 20,13 | 19,72 | 20,13 |
|
19. | Bratřejov B | ZL | 20,24 | 20,24 | 18,08 |
|
20. | Tečovice | ZL | 20,45 | 20,45 | 19,35 |
|
21. | Racková | ZL | 20,71 | 19,48 | 20,71 |
|
22. | Staré Město | UH | 20,98 | 20,14 | 20,98 |
|
23. | Komárov | ZL | 21,66 | 21,66 | 20,82 |
|
24. | Vésky | UH | NP | NP | NP |
|
24. | Nedašova Lhota | ZL | NP | NP | NP |
|
24. | Mladcová | ZL | NP | NP | NP |
|
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Hřivínův Újezd | ZL | 17,94 | 17,94 | 17,50 |
|
2. | Prštné | ZL | 18,03 | 17,39 | 18,03 |
|
3. | Tečovice | ZL | 18,44 | 18,24 | 18,44 |
|
4. | Bratřejov | ZL | 18,47 | 17,62 | 18,47 |
|
5. | Drnovice | ZL | 18,67 | 17,89 | 18,67 |
|
6. | Velký Ořechov | ZL | 18,81 | 18,81 | 18,57 |
|
7. | Hřivínův Újezd - Kaňovice | ZL | 19,40 | 19,40 | 18,03 |
|
8. | Zahnašovice | KM | 19,63 | 18,13 | 19,63 |
|
9. | Lhota | ZL | 26,12 | 25,07 | 26,12 |
|
10. | Komárov | ZL | 47,86 | 18,96 | 47,86 |
|
11. | Želechovice nad Dřevnicí | ZL | NP | NP | NP |
|
Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok
Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Rymice | KM | 17,32 | 17,20 | 17,32 |
|
2. | Sazovice | ZL | 17,60 | 17,18 | 17,60 |
|
3. | Hřivínův Újezd - Kaňovice | ZL | 17,66 | 17,66 | 17,58 |
|
4. | Staré Město | UH | 21,76 | 21,35 | 21,76 |
|
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Muži
Ženy
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Kdy
|
Kde
|
Liga
|
2007/09/08 |
Hřivínův Újezd, ZL, Memoriál Luboše Paveláka |
ZLPS |
2008/09/06 |
Hřivínův Újezd, ZL, Memoriál Luboše Paveláka |
ZLPS |
2009/09/05 |
Hřivínův Újezd, ZL, Memoriál Luboše Paveláka |
ZLPS |
2010/05/22 |
Hřivínův Újezd, ZL, Memoriál Luboše Paveláka |
ZLPS |
2012/09/08 |
Hřivínův Újezd, Memoriál Luboše Paveláka |
ZLPS |
2013/07/07 |
Hřivínův Újezd, VI. ročník Memoriál Luboše Paveláka |
ZLPS |
2014/09/13 |
Hřivínův Újezd, Memoriál Luboše Paveláka |
ZLPS |
2015/09/12 |
Hřivínův Újezd, Memoriál Luboše Paveláka |
ZLPS |
2016/09/10 |
Hřivínův Újezd, Memoriál Luboše Paveláka |
ZLPS |
2017/09/09 |
Hřivínův Újezd, Memoriál Luboše Paveláka |
ZLPS |
2018/07/07 |
Hřivínův Újezd, Memoriál Luboše Paveláka |
ZLPS |
2020/09/12 |
Hřivínův Újezd, Pohárová soutěž ZLPS, 3B |
ZLPS |
2020/09/12 |
Hřivínův Újezd, Memoriál Luboše Paveláka |
- |
2021/09/11 |
Hřivínův Újezd, Pohárová soutěž ZLPS, 3B |
ZLPS |
Kdy
|
Kde
|
Liga
|
Komentáře