Liga: | Fire Sport |
Stránky pořadatele: | |
Kdy: | 24. 03. 2018 09:00 |
Kontakt: | |
Telefon: | |
Okres: | Jablonec nad Nisou |
Kraj: | Liberecký |
Zadal: | Honza Adamec |
Výsledky soutěže
Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen jednotlivec 60 m - hoši
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Březová nad Svitavou Štinčík Tomáš | SY | 11,92 | 24,09 | 11,92 | |
2. | Lhenice Loukota Petr | TP | 11,94 | 11,94 | NP | |
3. | Písková Lhota Zradička Martin | NB | 12,22 | 12,22 | 13,79 | |
4. | Skuteč Flégr Lukáš | CR | 12,30 | 12,60 | 12,30 | |
5. | Písková Lhota Urban Vojtěch | NB | 12,47 | 12,94 | 12,47 | |
6. | Dolní Bukovsko Dudlíček František | CB | 12,48 | NP | 12,48 | |
7. | Oznice Holčák Martin | VS | 12,52 | 12,52 | 14,06 | |
8. | Letňany Hospodka Vojtěch | AB | 12,55 | 15,91 | 12,55 | |
8. | - Sibera Radek Křešice | - | 12,55 | NP | 12,55 | |
10. | Raškovice Chovanec Michal | FM | 12,69 | 13,26 | 12,69 | |
11. | Zádveřice Bělíček Petr | ZL | 12,73 | 12,87 | 12,73 | |
12. | Třebovice Prokop Ondřej | OV | 12,79 | NP | 12,79 | |
13. | - Mrózek Samuel Těrlicko-Hradiště | - | 12,93 | 12,93 | 17,20 | |
14. | Hrdlořezy Špringl Matěj | MB | 12,95 | 13,73 | 12,95 | |
15. | Markovice Kratochvíl Marek | KH | 13,14 | 13,14 | 15,79 | |
16. | Písková Lhota Crkal Šimon | NB | 13,19 | 13,60 | 13,19 | |
17. | Tvarožná Tinka Tomáš | BO | 13,26 | 13,26 | 14,67 | |
18. | Horní Bělá Kupka Jiří | PS | 13,27 | 13,40 | 13,27 | |
18. | Chlumec nad Cidlinou I Rakouský Michal | HK | 13,27 | 13,27 | 17,14 | |
18. | Střezimíř Knotek Tomáš | BN | 13,27 | 13,27 | 14,15 | |
21. | - Škrobánek Daniel Těrlicko-Hradiště | - | 13,31 | 13,31 | 13,31 | |
22. | Kly-Větrušice Andrée Dominik | ME | 13,37 | 16,09 | 13,37 | |
23. | Dolní Měcholupy Popsimov Michal | AB | 13,40 | 13,68 | 13,40 | |
24. | Vědomice Sazeček Zdeněk | LT | 13,43 | NP | 13,43 | |
24. | Nižná Šuňava Dravecký Filip | PP | 13,43 | 13,43 | 13,70 | |
26. | Střezimíř Eliáš Michal | BN | 13,50 | 13,96 | 13,50 | |
27. | Střelské Hoštice Rejžek Roman | ST | 13,58 | 14,25 | 13,58 | |
28. | Zádveřice Pastyřík Vojtěch | ZL | 13,71 | NP | 13,71 | |
29. | Výčapy Javůrek Vítězslav | TR | 13,75 | 13,75 | 13,84 | |
30. | Štěpánkovice Balarin Zdeněk | OP | 13,77 | 14,05 | 13,77 | |
31. | Bystřice nad Úhlavou Šota Marek | KT | 13,83 | 13,83 | NP | |
32. | Byšice Macháček Martin | ME | 13,85 | 14,31 | 13,85 | |
33. | Hrdlořezy Bělský Tomáš | MB | 13,90 | 13,90 | 14,09 | |
34. | Lužná Valenta Adam | RA | 13,92 | 13,99 | 13,92 | |
35. | Karlinky Brázda Lukáš | LI | 13,98 | 14,43 | 13,98 | |
35. | Morkovice Pospíšil Jan | KM | 13,98 | 13,98 | 15,40 | |
37. | Starý Lískovec Sport Novák Zdeněk | BM | 14,03 | 14,03 | 17,19 | |
38. | Chlumec nad Cidlinou I Rakouský Tomáš | HK | 14,07 | 14,07 | 16,16 | |
39. | Výčapy Svoboda Tomáš | TR | 14,08 | 14,08 | 14,19 | |
40. | Staré Heřminovy Cárach Tomáš | BR | 14,12 | 14,12 | 14,16 | |
41. | Třebovice Stolař Lukáš | OV | 14,13 | NP | 14,13 | |
41. | Letňany Jiroušek Matěj | AB | 14,13 | 15,97 | 14,13 | |
43. | Horní Bělá Pergl Lukáš | PS | 14,17 | 14,17 | 14,22 | |
44. | Velenka Ševčík Vojtěch | NB | 14,18 | 14,51 | 14,18 | |
45. | Bystřice nad Úhlavou Denk Jaroslav | KT | 14,20 | 14,20 | NP | |
45. | Dub nad Moravou Kopeček Roman | OL | 14,20 | 14,34 | 14,20 | |
47. | Rataje Svoboda Jan | TA | 14,23 | 26,30 | 14,23 | |
48. | Skuteč Kábele Ondřej | CR | 14,26 | NP | 14,26 | |
49. | Zličín Forejt Filip | AB | 14,27 | 14,27 | 14,87 | |
50. | Kojetice Řehůřek Vojtěch | TR | 14,36 | 14,36 | 14,78 | |
51. | - Bětuňák Tomáš Oznice | - | 14,43 | 16,61 | 14,43 | |
52. | Morkovice Vymazal Vít | KM | 14,45 | 14,45 | NP | |
53. | Malé Hoštice Pfleger Vít | OP | 14,46 | 14,46 | 14,92 | |
54. | Byšice Hora Martin | ME | 14,48 | 24,93 | 14,48 | |
55. | Doloplazy Šlosar Tomáš | OL | 14,53 | 15,61 | 14,53 | |
56. | Střezimíř Talpa Šimon | BN | 14,54 | 16,13 | 14,54 | |
57. | Lhenice Vlček Jan | TP | 14,58 | 14,89 | 14,58 | |
58. | Bludov Jašek Ondřej | SU | 14,62 | 15,12 | 14,62 | |
59. | Oznice Motalík Vojtěch | VS | 14,63 | 14,63 | 15,93 | |
60. | Nižná Šuňava Marton Michal | PP | 14,70 | 15,49 | 14,70 | |
61. | Jáchymov Plaček Kamil | KV | 14,71 | NP | 14,71 | |
62. | Seč Hynek Marcel | PJ | 14,73 | 15,82 | 14,73 | |
63. | Dolany Kulha Martin | PT | 14,80 | 14,80 | 16,03 | |
64. | Byšice Vlček Radim | ME | 14,81 | 14,81 | NP | |
65. | Střezimíř Torkel Jan | BN | 14,84 | 14,84 | 17,17 | |
66. | Oznice Bětuňák Marek | VS | 14,86 | 14,86 | 15,00 | |
67. | Frýdlant Razska Roman | LI | 14,90 | 15,14 | 14,90 | |
68. | Štětí Čecho Vojtěch | LT | 14,91 | 14,95 | 14,91 | |
69. | Velenka Hubáček Kryštof | NB | 14,93 | 14,93 | 23,80 | |
70. | Všetaty Toman Vojtěch | ME | 14,95 | 14,95 | NP | |
70. | - Pergner Petr Doloplazy | - | 14,95 | 15,00 | 14,95 | |
72. | Dolní Měcholupy Voříšek Petr | AB | 15,01 | 16,17 | 15,01 | |
72. | Lhotky Sport Sedlák Mikuláš | ZR | 15,01 | 15,01 | 16,41 | |
74. | Výčapy Růžička Filip | TR | 15,08 | 16,04 | 15,08 | |
75. | Čeperka Formánek Roman | PA | 15,12 | 15,12 | NP | |
76. | Staré Heřminovy Mikšík Erik | BR | 15,22 | NP | 15,22 | |
77. | Dřísy Schober Antonín | ME | 15,24 | NP | 15,24 | |
78. | Byšice Pecháček Daniel | ME | 15,34 | 16,31 | 15,34 | |
79. | Krouna Broulík Tomáš | CR | 15,49 | 15,49 | 20,84 | |
80. | Trusovice Krabica Tomáš | SY | 15,52 | 16,04 | 15,52 | |
81. | Zličín Berezněv Matěj | AB | 15,68 | 16,10 | 15,68 | |
82. | Zličín Bittara Radovan | AB | 15,73 | 20,00 | 15,73 | |
83. | Tuhaň Janeček Vojtěch | ME | 15,79 | 15,79 | 16,01 | |
83. | Bludov Fabiánek Jakub | SU | 15,79 | 15,79 | 17,42 | |
85. | Malé Hoštice Müller Jindřich | OP | 15,88 | 15,88 | 16,30 | |
86. | Bludov Matějček David | SU | 15,92 | 16,19 | 15,92 | |
87. | Choustníkovo Hradiště Medlík Petr | TU | 15,96 | NP | 15,96 | |
88. | Mojžíř Urban Daniel | UL | 15,97 | 15,97 | 18,86 | |
89. | Střezimíř Eliáš Lukáš | BN | 16,04 | 16,60 | 16,04 | |
89. | Hostinné Šmíd Petr | TU | 16,04 | 18,67 | 16,04 | |
91. | Dřísy Mališka Jakub | ME | 16,08 | 16,08 | 16,67 | |
92. | Letňany Běhůnek Tomáš | AB | 16,27 | 16,27 | 17,90 | |
93. | Písková Lhota Stýblo Jakub | NB | 16,28 | 16,28 | 18,00 | |
94. | Tuhaň Kopecký Václav | ME | 16,30 | 28,74 | 16,30 | |
94. | Seč Kučera Daniel | PJ | 16,30 | 16,30 | 16,57 | |
96. | Chlumec nad Cidlinou I Šaroun Jakub | HK | 16,32 | 18,30 | 16,32 | |
97. | Písnice Kulhánek Ondřej | AB | 16,35 | 46,97 | 16,35 | |
97. | Milotice nad Bečvou Šuba Šimon | PR | 16,35 | 16,35 | NP | |
99. | Krouna Janko Lukáš | CR | 16,38 | 16,77 | 16,38 | |
100. | Písková Lhota Šteigl Jan | NB | 16,43 | 16,43 | 16,48 | |
101. | Bludov Kubíček Vojtěch | SU | 16,47 | 17,13 | 16,47 | |
101. | Kolovraty Heřmánek Jakub | AB | 16,47 | NP | 16,47 | |
103. | - Soukup Ondřej Semily 1 | - | 16,54 | 16,93 | 16,54 | |
104. | Písnice Schwarz Jakub | AB | 16,59 | 16,59 | 16,85 | |
105. | Horní Bělá Nový David | PS | 16,61 | 16,61 | 20,58 | |
106. | Křešice Hudec Jan | LT | 16,62 | 16,62 | 16,87 | |
107. | Dolní Životice Polák Tomáš | OP | 16,66 | 16,66 | 16,76 | |
108. | Štěpánkovice Tomíček Jan | OP | 16,70 | 17,65 | 16,70 | |
109. | Český Dub I Meduna Václav | LI | 16,75 | 17,28 | 16,75 | |
110. | Štěpánov Zelenka Ondřej | OL | 16,78 | 16,78 | 17,04 | |
111. | Kolovraty Franc Pavel | AB | 16,82 | NP | 16,82 | |
112. | Horní Bělá Nágr Pavel | PS | 16,88 | 20,44 | 16,88 | |
113. | Mojžíř Kadlec Tomáš | UL | 16,91 | 18,62 | 16,91 | |
114. | Dalešice Psotiak Max | JN | 16,94 | 16,94 | NP | |
115. | Bratříkov Beneš Jakub | JN | 17,01 | 17,01 | NP | |
116. | Chlumec nad Cidlinou I Holan Ondřej | HK | 17,07 | NP | 17,07 | |
117. | Kostomlátky Král Matěj | NB | 17,09 | 17,09 | NP | |
118. | Tuhaň Kužel Filip | ME | 17,11 | 18,14 | 17,11 | |
119. | Český Dub I Švarc Jakub | LI | 17,20 | 17,50 | 17,20 | |
120. | Tvarožná Tinka Jakub | BO | 17,25 | 17,25 | 18,07 | |
120. | Písnice Dvořák Lukáš | AB | 17,25 | 17,25 | 17,61 | |
122. | Bozkov Veselý Tomáš | SM | 17,32 | 17,32 | 17,78 | |
123. | Hrobce Dolejší Václav | LT | 17,36 | 17,36 | NP | |
123. | - Krayzel Vojtěch Kyjovice | - | 17,36 | 17,36 | 17,99 | |
125. | Dolní Životice Volkmer Matyáš | OP | 17,42 | 17,42 | 17,91 | |
125. | Střezimíř Králík Tomáš | BN | 17,42 | 17,42 | 18,20 | |
127. | Kolovraty Vosáhlo Šimon | AB | 17,49 | NP | 17,49 | |
128. | Třebovice Gelnar Matěj | OV | 17,53 | 17,53 | 21,02 | |
129. | Nižná Šuňava Gazda Štefan | PP | 17,57 | 20,93 | 17,57 | |
130. | Kolovraty Bartoš Lukáš | AB | 17,59 | 17,59 | 18,40 | |
131. | Krouna Bělský Adam | CR | 17,63 | 18,42 | 17,63 | |
132. | - Štěpánek Ladislav Hrdlořezy | - | 17,64 | 21,03 | 17,64 | |
132. | Machnín, Liberec XXXIII Čiháček Dominik | LI | 17,64 | 18,21 | 17,64 | |
134. | Byšice Krejčí František | ME | 17,69 | 17,69 | 17,87 | |
134. | Štěpánkovice Balarin Radek | OP | 17,69 | 18,49 | 17,69 | |
136. | Střezimíř Nováček Jan | BN | 17,75 | 18,25 | 17,75 | |
137. | Krouna Švanda Ondřej | CR | 17,77 | NP | 17,77 | |
138. | Velenka Štrynek Ondřej | NB | 17,79 | 17,79 | 21,51 | |
139. | Nižná Šuňava Fridman Marek | PP | 17,86 | 17,86 | NP | |
140. | Kvasejovice Mašek Jaroslav | BN | 17,96 | 18,18 | 17,96 | |
141. | Písnice Koubek Jakub | AB | 18,01 | NP | 18,01 | |
142. | Velenka Soukup Václav | NB | 18,04 | 18,04 | NP | |
143. | Machnín, Liberec XXXIII Štork Jakub | LI | 18,19 | 21,11 | 18,19 | |
143. | Lhotky Sport Bazala Jiří | ZR | 18,19 | 18,19 | NP | |
145. | Krouna Janko Ondřej | CR | 18,21 | NP | 18,21 | |
146. | Kvasejovice Částka Vojtěch | BN | 18,70 | 19,14 | 18,70 | |
147. | Dobroslavice Durlák Daniel | OP | 18,75 | NP | 18,75 | |
148. | Dalešice Drapák Daniel | JN | 18,86 | 18,86 | 19,97 | |
149. | Tvarožná Moliš Ondřej | BO | 18,88 | 18,88 | 24,05 | |
150. | Písnice Schwarz Jan | AB | 19,04 | NP | 19,04 | |
151. | Křešice Sibera Jakub | LT | 19,07 | 20,71 | 19,07 | |
152. | Choustníkovo Hradiště Medlík František | TU | 19,12 | 19,12 | 24,07 | |
153. | Velenka Vrána Štěpán | NB | 19,21 | 21,51 | 19,21 | |
154. | Čeperka Doležal Dominik | PA | 19,23 | 20,54 | 19,23 | |
155. | Byšice Pikula Ondřej | ME | 19,24 | 21,32 | 19,24 | |
156. | Kolovraty Souček Filip | AB | 19,25 | 19,25 | 24,56 | |
157. | Čeperka Kudláček Jakub | PA | 19,44 | NP | 19,44 | |
158. | Stráž pod Ralskem Horník Patrik | CL | 19,50 | 19,50 | 22,89 | |
159. | Zličín Houžvička Lukáš | AB | 19,59 | 19,59 | 20,22 | |
160. | Střezimíř Khalil Adam | BN | 19,89 | 20,45 | 19,89 | |
161. | Tuhaň Klapka Matěj | ME | 19,92 | 19,92 | 22,08 | |
162. | Kolovraty Vlastník Jan | AB | 20,03 | NP | 20,03 | |
163. | Dalešice Jurík Jakub | JN | 20,26 | 21,63 | 20,26 | |
164. | Dolní Měcholupy Kolář Josef | AB | 20,64 | NP | 20,64 | |
165. | Lučany nad Nisou Janovič Tomáš | JN | 20,66 | NP | 20,66 | |
166. | Lučany nad Nisou Bouda Karel | JN | 20,77 | 27,18 | 20,77 | |
166. | Chlumec nad Cidlinou I Nováček Petr | HK | 20,77 | 22,65 | 20,77 | |
168. | - Tománek Michal Tvarožná | - | 21,41 | 21,41 | 26,47 | |
169. | Frýdlant Rajský Jan | LI | 21,58 | 21,58 | NP | |
170. | Mojžíř Bystrý Richard | UL | 21,96 | 21,96 | 23,70 | |
171. | Chlumec nad Cidlinou I Hampl Daniel | HK | 22,03 | 22,22 | 22,03 | |
172. | Lučany nad Nisou Havel Richard | JN | 22,59 | 23,85 | 22,59 | |
173. | Semily Mach Adam | SM | 23,51 | 23,51 | NP | |
174. | Hrdlořezy Horyna Jakub | MB | 24,26 | 24,71 | 24,26 | |
175. | Raškovice Švrček Jozef | FM | 25,08 | NP | 25,08 | |
176. | Lhotky Sport Dobrovolný Jiří | ZR | 35,20 | NP | 35,20 | |
177. | Chlumec nad Cidlinou I Válek Leoš | HK | NP | NP | NP | |
177. | Uhlířské Janovice Prchal Jiří | KH | NP | NP | NP | |
177. | Dalešice Kerhart Filip | JN | NP | NP | NP | |
177. | Býškovice Pirek Filip | PR | NP | NP | NP | |
177. | Semily Bém Stanislav | SM | NP | NP | NP | |
177. | Uhlířské Janovice Trnka Vlastimil | KH | NP | NP | NP | |
177. | Býškovice Zdařil Jan | PR | NP | NP | NP | |
177. | Byšice Maňo Vojtěch | ME | NP | NP | NP | |
177. | Bratříkov Petrášek Matěj | JN | NP | NP | NP | |
177. | Dolní Bukovsko Dudlíček Štěpán | CB | NP | NP | NP | |
177. | Hrdlořezy Fait Jan | MB | NP | NP | NP | |
177. | Frýdlant Mráz Jan | LI | NP | NP | NP | |
177. | Lučany nad Nisou Šruma Matěj | JN | NP | NP | NP | |
177. | Býškovice Mikšánek David | PR | NP | NP | NP | |
177. | Třebovice Honus Jaroslav | OV | NP | NP | NP |
Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen jednotlivec 60 m - dívky
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nová Ves Krempaská Viktória | OV | 12,01 | 12,16 | 12,01 | |
2. | - Kotulková Hana Hutisko-Solanec | - | 12,14 | 12,36 | 12,14 | |
3. | Železná Ruda Mašková Kateřina | KT | 12,20 | 12,43 | 12,20 | |
4. | Křešice Hudcová Klára | LT | 12,31 | 12,75 | 12,31 | |
5. | Lhenice Kubíková Kateřina | TP | 12,63 | 12,89 | 12,63 | |
6. | Písková Lhota Homolková Valentýna | NB | 12,66 | 12,81 | 12,66 | |
7. | Tuhaň Veselá Natálie | ME | 12,72 | NP | 12,72 | |
8. | Raškovice Chovancová Tereza | FM | 12,85 | 12,85 | 16,26 | |
9. | Staré Heřminovy Žišková Ester | BR | 12,87 | 12,87 | 13,02 | |
10. | Písková Lhota Němečková Eliška | NB | 12,92 | NP | 12,92 | |
11. | Výčapy Drápelová Sára | TR | 13,00 | 13,51 | 13,00 | |
12. | Semily Bucková Jaroslava | SM | 13,05 | 13,08 | 13,05 | |
13. | Výčapy Bulová Nikola | TR | 13,12 | 13,12 | 14,00 | |
14. | Střezimíř Brázdová Linda | BN | 13,15 | 28,28 | 13,15 | |
14. | Nová Ves Lefnerová Karolína | OV | 13,15 | 14,78 | 13,15 | |
16. | Horní Bělá Kaprová Sára | PS | 13,16 | 13,16 | 13,26 | |
17. | Počátky Kadlecová Radka | HB | 13,17 | 13,89 | 13,17 | |
17. | Hostinné Šmídová Monika | TU | 13,17 | 19,90 | 13,17 | |
19. | Staré Heřminovy Krpcová Kristýna | BR | 13,18 | 16,70 | 13,18 | |
20. | Raškovice Kasincová Karolína | FM | 13,20 | 13,20 | NP | |
21. | Tuhaň Fabianová Klárka | ME | 13,29 | 13,29 | 13,87 | |
22. | Kojetice Navrátilová Veronika | TR | 13,37 | 13,37 | 13,81 | |
23. | Tuhaň Rychtaříková Michala | ME | 13,39 | 13,39 | 15,53 | |
24. | Nová Ves Petrušková Michaela | OV | 13,43 | 13,43 | NP | |
25. | Oznice Kociánová Klára | VS | 13,48 | 13,49 | 13,48 | |
26. | Skryje Jedličková Marie | ZR | 13,49 | 13,49 | 23,19 | |
27. | Staré Heřminovy Sobotíková Tereza | BR | 13,51 | 13,51 | NP | |
27. | Křešice Hyšplerová Anna | LT | 13,51 | 13,51 | 20,12 | |
27. | - Issiridirová Sofia Těrlicko-Hradiště | - | 13,51 | 13,51 | 15,54 | |
30. | Kojetice Navrátilová Eliška | TR | 13,52 | 13,57 | 13,52 | |
31. | Velenka Košnářová Ivana | NB | 13,55 | 14,59 | 13,55 | |
31. | - Kalová Marie Těrlicko-Hradiště | - | 13,55 | 13,55 | 14,06 | |
33. | Dolní Měcholupy Vojtová Kristýna | AB | 13,57 | 13,57 | 13,96 | |
34. | Nová Ves Ondráčková Julie | OV | 13,59 | 13,59 | 15,13 | |
35. | Zádveřice Kučíková Mariana | ZL | 13,60 | 13,60 | 13,63 | |
35. | Dolní Bukovsko Bartošová Daniela | CB | 13,60 | 13,60 | 14,53 | |
37. | Nová Ves Marušinská Linda | OV | 13,61 | 13,85 | 13,61 | |
38. | Tuhaň Vaculíková Johanka | ME | 13,62 | 13,68 | 13,62 | |
39. | Oznice Skýpalová Karolína | VS | 13,64 | 13,87 | 13,64 | |
40. | Bludov Čermáková Vendula | SU | 13,66 | 14,36 | 13,66 | |
41. | Bludov Jílková Vendula | SU | 13,70 | 14,08 | 13,70 | |
42. | Nová Ves Strelová Kristína | OV | 13,71 | 13,78 | 13,71 | |
42. | Doloplazy Zbořilová Anna | OL | 13,71 | 13,94 | 13,71 | |
44. | Střezimíř Nováková Eliška | BN | 13,74 | 13,90 | 13,74 | |
44. | Dolní Měcholupy Kolářová Anna | AB | 13,74 | 13,74 | 20,34 | |
46. | Bystřice nad Úhlavou Babková Iva | KT | 13,75 | 13,78 | 13,75 | |
46. | Morkovice Podrazilová Natálie | KM | 13,75 | 18,08 | 13,75 | |
48. | Starý Kolín Bížová Nela | KO | 13,79 | 13,79 | 14,62 | |
49. | Malé Hoštice Pflegrová Hana | OP | 13,83 | 13,83 | 15,08 | |
50. | Bystřice nad Úhlavou Babková Marcela | KT | 13,87 | 15,58 | 13,87 | |
51. | Skuteč Brandová Michaela | CR | 13,89 | 13,89 | 13,91 | |
52. | Písková Lhota Kovaříková Martina | NB | 13,94 | 13,94 | 14,62 | |
53. | Staré Heřminovy Ledabylová Jana | BR | 14,00 | 14,00 | NP | |
53. | Střelské Hoštice Štrynclová Nikola | ST | 14,00 | NP | 14,00 | |
55. | Třebovice Králová Laura | OV | 14,03 | 14,97 | 14,03 | |
55. | Zádveřice Žambochová Alžběta | ZL | 14,03 | 15,12 | 14,03 | |
57. | Bystřice nad Úhlavou Kalná Štěpánka | KT | 14,05 | 14,05 | 15,57 | |
58. | Nová Ves Hanková Klaudia | OV | 14,11 | 14,11 | 14,40 | |
59. | Skuteč Jonášová Andrea | CR | 14,14 | 14,14 | 14,46 | |
60. | Střelské Hoštice Pechlátová Michaela | ST | 14,18 | NP | 14,18 | |
61. | Výčapy Svobodová Nikol | TR | 14,20 | 14,20 | 14,30 | |
62. | Výčapy Dobešová Aneta | TR | 14,21 | 15,41 | 14,21 | |
63. | Výčapy Stoklasová Nikola | TR | 14,24 | 14,24 | 14,81 | |
64. | Morkovice Horáková Aneta | KM | 14,32 | 14,32 | 15,22 | |
65. | Nová Ves Šustová Nikola | OV | 14,33 | 14,33 | 15,10 | |
65. | - Rusnoková Gabriela Těrlicko-Hradiště | - | 14,33 | 15,23 | 14,33 | |
67. | Dobroslavice Stavinohová Beáta | OP | 14,42 | 15,43 | 14,42 | |
67. | Dolní Měcholupy Popsimovová Klára | AB | 14,42 | 15,32 | 14,42 | |
69. | Tuhaň Šťastná Vendula | ME | 14,43 | NP | 14,43 | |
70. | Bludov Ženčáková Lucie | SU | 14,44 | 20,98 | 14,44 | |
71. | Skuteč Kadlecová Linda | CR | 14,48 | 21,86 | 14,48 | |
72. | Frýdlant Nováková Nikola | LI | 14,51 | 14,51 | 15,39 | |
73. | Malé Hoštice Wehowská Vendula | OP | 14,52 | 14,56 | 14,52 | |
74. | Lužná Matušková Nela | RA | 14,57 | 14,75 | 14,57 | |
75. | Trusovice Morkesová Tereza | SY | 14,58 | 19,78 | 14,58 | |
76. | Rokytnice v Orlických horách Čtvrtlíková Libuše | RK | 14,63 | 16,53 | 14,63 | |
77. | Trusovice Wildungová Michaela | SY | 14,64 | 15,74 | 14,64 | |
78. | Komárovice Bendová Anna | VS | 14,68 | NP | 14,68 | |
79. | Zádveřice Jurčová Eva | ZL | 14,69 | 17,73 | 14,69 | |
80. | Raškovice Dolechová Michaela | FM | 14,74 | 14,74 | 15,06 | |
80. | Dobroslavice Exnerová Eliana | OP | 14,74 | 14,74 | NP | |
80. | Skuteč Bubeníčková Denisa | CR | 14,74 | 16,26 | 14,74 | |
83. | Letňany Hospodková Anna | AB | 14,78 | 14,78 | 14,87 | |
84. | Skryje Jankovičová Nikol | ZR | 14,79 | 15,03 | 14,79 | |
85. | Řeporyje Šimáčková Aneta | AB | 14,84 | NP | 14,84 | |
86. | Střezimíř Eliášová Lada | BN | 14,86 | 15,81 | 14,86 | |
87. | Kosmonosy Dlouhá Lucie | MB | 14,89 | 16,22 | 14,89 | |
87. | Lučany nad Nisou Langová Alžběta | JN | 14,89 | 16,75 | 14,89 | |
89. | Rokytnice v Orlických horách Horáková Alice | RK | 14,92 | 14,92 | NP | |
90. | Jezeřany-Maršovice Košíková Veronika | ZN | 14,93 | 14,93 | 14,94 | |
91. | Skryje Součková Michala | ZR | 14,98 | 14,98 | 16,02 | |
92. | Raškovice Nytrová Barbora | FM | 15,02 | 18,38 | 15,02 | |
93. | Dobroslavice Fialová Tereza | OP | 15,06 | 15,06 | 17,93 | |
94. | Nová Ves Bůžková Tereza | OV | 15,09 | 15,09 | 15,26 | |
95. | Bludov Kulhajová Natálie | SU | 15,10 | 15,24 | 15,10 | |
96. | - Hanzelková Karolína Těrlicko-Hradiště | - | 15,11 | 15,31 | 15,11 | |
97. | Bozkov Kunceová Petra | SM | 15,23 | 15,23 | NP | |
98. | Zličín Melicharová Eliška | AB | 15,24 | 16,17 | 15,24 | |
98. | Oznice Rudolecká Hana | VS | 15,24 | 15,24 | 15,49 | |
100. | Trusovice Spáčilová Pavlína | SY | 15,27 | 22,17 | 15,27 | |
101. | Kosmonosy Halasová Erika | MB | 15,29 | 15,38 | 15,29 | |
102. | Hrobce Malá Kateřina | LT | 15,31 | 15,31 | 15,84 | |
103. | Morkovice Navrátilová Natálie | KM | 15,34 | 18,58 | 15,34 | |
104. | Střelské Hoštice Pánková Adéla | ST | 15,40 | 15,40 | 15,96 | |
105. | - Goluchová Lucie Těrlicko-Hradiště | - | 15,42 | 16,17 | 15,42 | |
106. | Trusovice Spáčilová Michaela | SY | 15,44 | 15,73 | 15,44 | |
107. | Byšice Korousová Nela | ME | 15,49 | 15,49 | 16,05 | |
108. | Velenka Potměšilová Natálie | NB | 15,52 | 17,49 | 15,52 | |
109. | Malé Hoštice Klingerová Sabina | OP | 15,53 | 16,84 | 15,53 | |
110. | Lhenice Pauzová Štěpánka | TP | 15,56 | 15,65 | 15,56 | |
111. | Nová Ves Mamulová Viktorie | OV | 15,69 | 15,69 | 16,66 | |
112. | Bludov Holinková Tereza | SU | 15,73 | 15,73 | 15,93 | |
113. | Bozkov Marková Anna | SM | 15,84 | 16,18 | 15,84 | |
114. | Český Dub I Olšanská Kristina | LI | 15,87 | 21,78 | 15,87 | |
114. | Jáchymov Peteříková Pavla | KV | 15,87 | 15,87 | 18,66 | |
116. | Bludov Krystková Šárka | SU | 15,92 | NP | 15,92 | |
117. | Lužná Roučová Eliška | RA | 15,93 | 17,00 | 15,93 | |
118. | Čeperka Bubáková Natálie | PA | 15,99 | 17,92 | 15,99 | |
119. | Lužná Lužná Elena | RA | 16,02 | 16,54 | 16,02 | |
120. | Malé Hoštice Kravarová Veronika | OP | 16,04 | 16,04 | NP | |
121. | Malé Hoštice Grygarčíková Adéla | OP | 16,08 | 16,78 | 16,08 | |
122. | Řeporyje Podroužková Leontýna | AB | 16,15 | 16,53 | 16,15 | |
122. | Chotěbuz Ciasnochová Nela | KA | 16,15 | 16,15 | NP | |
124. | Starý Kolín Komůrková Nela | KO | 16,18 | NP | 16,18 | |
125. | Dobroslavice Lazarová Eliška | OP | 16,23 | 16,23 | 18,43 | |
126. | Dub nad Moravou Alfoldy Sára | OL | 16,31 | 16,31 | 18,07 | |
127. | Skryje Kleknerová Eliška | ZR | 16,34 | 16,34 | NP | |
128. | Všetaty Nebeská Marie | ME | 16,46 | 16,46 | 17,82 | |
129. | - Koudelková Karolína mimo soutěž | - | 16,56 | 17,94 | 16,56 | |
130. | Choustníkovo Hradiště Hillermannová Nela | TU | 16,62 | 16,62 | NP | |
131. | Kyjovice Krčmářová Vanessa | OP | 16,63 | 16,90 | 16,63 | |
131. | Jáchymov Brachová Sára | KV | 16,63 | 16,96 | 16,63 | |
133. | Horní Růžodol, Liberec VII Svačinková Zuzana | LI | 16,76 | 16,76 | 17,00 | |
134. | Raškovice Kotásková Bára | FM | 16,81 | 16,81 | NP | |
135. | Křešice Kubizňáková Nikola | LT | 16,99 | 19,35 | 16,99 | |
136. | Choustníkovo Hradiště Klímová Terezie | TU | 17,00 | 17,00 | 17,98 | |
137. | Brumovice Krusberská Pavlína | BV | 17,02 | 17,12 | 17,02 | |
138. | Dolany Keňová Svatava | PT | 17,05 | 17,31 | 17,05 | |
139. | Byšice Maňová Apolena | ME | 17,13 | 17,54 | 17,13 | |
140. | Hrobce Šašková Petra | LT | 17,26 | 17,26 | 25,93 | |
141. | Byšice Chalupová Klára | ME | 17,32 | 17,74 | 17,32 | |
142. | Lučany nad Nisou Langová Eliška | JN | 17,51 | 30,56 | 17,51 | |
143. | Lužná Tothová Berenika | RA | 17,53 | 17,53 | 18,74 | |
143. | Dolní Měcholupy Vojtová Klára | AB | 17,53 | 17,53 | NP | |
145. | Všetaty Hadrbolcová Jana | ME | 17,56 | 19,94 | 17,56 | |
146. | Raškovice Klementová Magdaléna | FM | 17,65 | 17,65 | NP | |
147. | Horní Bělá Červená Kristýna | PS | 17,76 | 17,76 | 20,43 | |
148. | Kolovraty Šachová Kateřina | AB | 17,78 | 17,78 | 17,98 | |
149. | - Svobodová Hana Mělník Blata | - | 17,86 | 17,90 | 17,86 | |
150. | Frýdlant Himmelová Dominika | LI | 18,02 | 18,02 | NP | |
151. | Tvarožná Pejřilová Aneta | BO | 18,18 | 18,18 | 20,24 | |
152. | Choustníkovo Hradiště Vtípilová Alice | TU | 18,19 | 18,47 | 18,19 | |
153. | Rokytnice v Orlických horách Hanušová Klára | RK | 18,34 | 20,38 | 18,34 | |
154. | Bratříkov Lukešová Kristýna | JN | 18,37 | NP | 18,37 | |
155. | Jáchymov Svitáková Veronika | KV | 18,63 | 18,63 | 20,75 | |
156. | Frýdlant Koktová Natálie | LI | 18,65 | 18,65 | 24,61 | |
157. | Libiš Ryšlavá Natálie | ME | 18,73 | NP | 18,73 | |
158. | Mojžíř Rulíková Barbora | UL | 18,79 | NP | 18,79 | |
159. | Lučany nad Nisou Zvěřinová Karolína | JN | 18,96 | 19,83 | 18,96 | |
160. | Machnín, Liberec XXXIII Vašinová Zuzana | LI | 19,09 | 20,45 | 19,09 | |
161. | Dalešice Psotiaková Natali | JN | 19,11 | 25,18 | 19,11 | |
162. | Machnín, Liberec XXXIII Hancová Nikola | LI | 19,18 | 19,18 | 26,46 | |
163. | Bozkov Kunceová Bára | SM | 19,21 | 19,40 | 19,21 | |
164. | Stráž pod Ralskem Kristlová Natálie | CL | 19,25 | 19,65 | 19,25 | |
165. | Starý Kolín Tyšerová Natálie | KO | 19,26 | NP | 19,26 | |
166. | - Novotná Klára Mělník Blata | - | 19,38 | 19,38 | 22,77 | |
167. | Dolní Životice Pavelková Barbora | OP | 19,42 | NP | 19,42 | |
168. | Střezimíř Novotná Hana | BN | 19,47 | 19,47 | 19,52 | |
169. | Choustníkovo Hradiště Medlíková Anna | TU | 19,52 | 21,74 | 19,52 | |
170. | Výčapy Stuchlíková Zuzana | TR | 19,54 | 19,54 | 20,14 | |
171. | Dolní Životice Losertová Gabriela | OP | 19,61 | 23,94 | 19,61 | |
172. | Starý Kolín Benešová Sabina | KO | 19,64 | NP | 19,64 | |
173. | Skryje Součková Andrea | ZR | 19,78 | 19,78 | NP | |
174. | Hrobce Jelínková Zuzana | LT | 19,97 | 21,94 | 19,97 | |
175. | Bratříkov Daničková Daniela | JN | 20,11 | 20,95 | 20,11 | |
175. | Choustníkovo Hradiště Vodičková Viktorie | TU | 20,11 | 20,11 | 20,54 | |
177. | Hrdlořezy Kardošová Lucie | MB | 20,29 | 20,88 | 20,29 | |
178. | Dub nad Moravou Zapletalová Valérie | OL | 20,60 | 20,60 | NP | |
179. | Chlumec nad Cidlinou I Silvarová Tereza | HK | 20,93 | 20,93 | NP | |
180. | Český Dub I Špátová Aneta | LI | 20,97 | NP | 20,97 | |
181. | Frýdlant Kančiová Tereza | LI | 21,12 | 21,12 | 26,08 | |
182. | Malé Hoštice Pflegrová Pavla | OP | 21,75 | 21,75 | NP | |
183. | Hrobce Jelínková Eliška | LT | 22,36 | 29,91 | 22,36 | |
184. | Bozkov Svačková Karolina | SM | 22,72 | 22,72 | NP | |
185. | Bratříkov Šírková Anežka | JN | 25,70 | 25,70 | NP | |
186. | Rychnov u Jablonce nad Nisou Preislerová Josefína | JN | 26,99 | 26,99 | NP | |
187. | Dalešice Smolíková Pavlína | JN | 27,48 | 27,48 | NP | |
188. | Bludov Maturová Michaela | SU | 31,15 | 31,15 | NP | |
189. | Tuhaň Hladíková Adéla | ME | 32,48 | 32,48 | NP | |
190. | Bludov Hrabkovská Markéta | SU | 35,93 | 35,93 | NP | |
191. | Bozkov Budná Viktorie | SM | NP | NP | NP | |
191. | Zličín Fraňková Kamila | AB | NP | NP | NP | |
191. | Roztoky u Jilemnice Jerjeová Simona | SM | NP | NP | NP | |
191. | Skuteč Zavoralová Karolína | CR | NP | NP | NP | |
191. | Kostomlátky Mládenková Tereza | NB | NP | NP | NP | |
191. | Desná II Kusá Kateřina | JN | NP | NP | NP | |
191. | Radvanice Zubričanová Nikola | PR | NP | NP | NP | |
191. | Všetaty Trnková Soňa | ME | NP | NP | NP | |
191. | Klapý Nagyová Blanka | LT | NP | NP | NP | |
191. | Uhlířské Janovice Beranová Tereza | KH | NP | NP | NP | |
191. | Kolovraty Stárková Štěpána | AB | NP | NP | NP | |
191. | Uhlířské Janovice Bílková Vendula | KH | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Komentáře