Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Plumlov | PV | 16,30 | 16,27 | 16,30 | |
2. | Bezděkov pod Třemšínem | PB | 16,34 | 16,01 | 16,34 |
|
3. | Renmotor Jinolice | JC | 16,57 | 16,12 | 16,57 | |
4. | Stará Říše | JI | 16,77 | 16,41 | 16,77 | |
5. | Prchalov | NJ | 16,91 | 16,36 | 16,91 | |
6. | Trnava | TR | 16,96 | 16,96 | 16,52 | |
7. | Pasohlávky | BO | 17,07 | 16,82 | 17,07 |
|
7. | Sychotín | BK | 17,07 | 17,07 | 16,57 | |
9. | Pšánky A | HK | 17,09 | 16,82 | 17,09 | |
10. | Libuň | JC | 17,10 | 16,43 | 17,10 | |
11. | Chrášťany | LT | 17,19 | 1,66 | 17,19 | |
12. | Starý Lískovec Sport | BM | 17,27 | 17,07 | 17,27 | |
13. | Lhotky Sport | ZR | 17,30 | 17,30 | 17,12 | |
14. | Žernovník | BK | 17,35 | 16,35 | 17,35 | |
15. | Oponešice | TR | 17,37 | 17,37 | 16,97 | |
16. | Lavičky | ZR | 17,41 | 17,41 | 16,31 | |
17. | Letohrad - Kunčice B | UO | 17,43 | - | - | |
18. | Letohrad - Kunčice C | UO | 17,59 | 1,71 | 17,59 | |
19. | Obrubce | MB | 17,74 | - | - |
|
20. | Trnov | RK | 17,84 | 17,47 | 17,84 | |
21. | Tatobity | SM | 18,08 | 18,08 | 17,02 | |
22. | Havlovice | TU | 18,63 | 18,11 | 18,63 | |
23. | Horní Radechová B | NA | 18,67 | 17,51 | 18,67 | |
24. | Bohdalín | PE | 18,81 | 18,81 | 18,74 | |
25. | Hrobice | PA | 18,85 | 17,78 | 18,85 | |
26. | Jankov | BN | 19,37 | 16,52 | 19,37 | |
27. | Dolní Čermná | UO | 19,71 | 18,11 | 19,71 | |
28. | Čeperka N | PA | 19,91 | 18,83 | 19,91 | |
28. | Horní Čermná A | UO | 19,91 | 19,19 | 19,91 | |
30. | Choustníkovo Hradiště | TU | 20,32 | 20,14 | 20,32 | |
31. | Bašnice | JC | NP | NP | NP | |
31. | Roudnice | HK | NP | NP | NP | |
31. | Choltice | PA | NP | 12,00 | NP | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Chrášťany | LT | 16,35 | 16,35 | 15,66 | |
2. | Vitiněves | JC | 17,01 | 16,11 | 17,01 | |
3. | Libuň | JC | 17,08 | 16,68 | 17,08 | |
4. | Radíkov | PR | 17,51 | 17,51 | 1,72 | |
5. | Krásná Ves | MB | 17,54 | 17,54 | 17,07 | |
6. | Nevcehle | JI | 17,78 | 16,03 | 17,78 | |
7. | Rohovládova Bělá | PA | 17,90 | 17,87 | 17,90 | |
8. | Sychotín | BK | 18,10 | 18,10 | 17,90 | |
9. | Letohrad - Kunčice B | UO | 19,29 | 19,29 | 19,05 | |
10. | Letohrad - Červená | UO | 19,98 | 19,98 | 19,61 | |
11. | Roudnice | HK | 21,18 | 21,18 | 21,07 | |
12. | Dolní Přím | HK | 21,31 | 16,97 | 21,31 | |
13. | Letohrad - Orlice | UO | 25,37 | 24,24 | 25,37 | |
14. | Česká Rybná | UO | NP | 19,42 | NP | |
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Muži
Ženy
Videa a fotografie soutěže
Komentáře