Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Hrabišín | SU | 15,13 | 15,13 | 15,05 | |
2. | Velká Bystřice | OL | 15,28 | 15,28 | 15,22 | |
3. | Dolany | OL | 15,51 | 15,51 | 14,28 | |
4. | Sobotín | SU | 15,74 | 15,74 | 15,34 | |
5. | Nemrlov A | SU | 15,79 | 15,79 | 15,57 | |
6. | Bludov | SU | 15,89 | 15,89 | 15,86 | |
7. | Brníčko | SU | 16,61 | 16,18 | 16,61 | |
8. | Bohuslavice | SU | 16,84 | 16,84 | 15,79 | |
9. | Nová Dědina | OL | 17,68 | 17,68 | 15,63 | |
10. | Hrabová | SU | 17,69 | 17,22 | 17,69 | |
11. | Kosov | SU | 18,00 | 16,33 | 18,00 | |
12. | Zvole | SU | 18,66 | 18,66 | 18,62 | |
13. | Lesnice 1 | SU | 22,39 | 22,39 | 20,67 | |
14. | Nemrlov B | SU | 23,50 | 23,50 | 23,12 | |
15. | Nový Malín | SU | 26,25 | 18,11 | 26,25 | |
16. | Štíty | SU | 38,35 | 38,35 | 37,72 | |
17. | Dolní Studénky | SU | NP | NP | NP | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Dolní Libina | SU | 17,90 | 17,90 | 17,67 | |
2. | Nová Dědina | OL | 18,83 | 18,38 | 18,83 | |
3. | Kosov | SU | 21,39 | 21,39 | 19,83 | |
4. | Nový Malín | SU | 21,65 | 21,65 | 21,15 | |
5. | Hrabišín | SU | 23,25 | 23,25 | 22,83 | |
6. | Světlá Hora | BR | 24,50 | 24,50 | 23,13 | |
7. | Klopina | SU | NP | NP | NP | |
8. | Dolany | OL | NP | NP | NP | |
9. | Pavlov | SU | NP | NP | NP | |
Muži >35 let kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Hrabišín | SU | 18,32 | 18,32 | 18,29 | |
2. | Široký Brod | JE | 19,67 | 18,05 | 19,67 | |
3. | Janovice | BR | 20,07 | 17,82 | 20,07 | |
4. | Zvole | SU | 21,26 | 20,49 | 21,26 | |
5. | Leština | SU | 22,20 | 22,20 | 22,13 | |
6. | Troubelice | OL | 22,24 | 22,24 | 22,06 | |
7. | Dolní Studénky | SU | 22,34 | 21,59 | 22,34 | |
8. | Sobotín | SU | 23,95 | 23,95 | 22,11 | |
9. | Třeština | SU | 24,06 | 24,06 | 22,80 | |
10. | Bohuslavice | SU | 24,26 | 19,12 | 24,26 | |
11. | Rohle | SU | 24,30 | 24,30 | 23,14 | |
12. | Nemile | SU | 24,34 | 21,85 | 24,34 | |
13. | Bratrušov | SU | 24,43 | 19,18 | 24,43 | |
14. | Hrabová | SU | 27,10 | 26,71 | 27,10 | |
15. | Nový Malín | SU | 29,86 | 24,90 | 29,86 | |
16. | Bludov | SU | NP | NP | NP | |
Ženy >35 let kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Nový Malín | SU | 25,64 | 25,14 | 25,64 | |
2. | Rohle | SU | 35,87 | 33,29 | 35,87 | |
3. | Dolní Studénky | SU | 51,43 | 33,18 | 51,43 | |
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Videa a fotografie soutěže
Komentáře