Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Mirošov | ZL | 17,58 | 17,58 | 17,29 | |
2. | Hradčovice | UH | 17,78 | 17,78 | 17,95 | |
3. | Ludslavice | KM | 17,94 | 17,94 | 17,43 | |
4. | Vrbětice | ZL | 17,97 | 17,97 | 17,30 | |
5. | Mladcová | ZL | 18,04 | 17,76 | 18,04 | |
6. | Bratřejov | ZL | 18,61 | 18,61 | 18,04 | |
7. | Hostišová | ZL | 19,66 | 19,66 | 19,01 | |
8. | Lukov | ZL | 19,68 | 18,68 | 18,33 | |
9. | Velký Ořechov B | ZL | 19,70 | 17,23 | 19,70 | |
10. | Louky | ZL | 21,67 | 21,67 | 19,31 | |
11. | Nevšová B | ZL | 21,74 | 21,74 | 18,83 | |
12. | Ublo | ZL | 21,88 | 21,04 | 21,88 | |
13. | Nedašov | ZL | 23,76 | 23,76 | 20,53 | |
14. | Bratřejov B | ZL | 24,52 | 24,52 | 21,03 | |
15. | Velký Ořechov C | ZL | NP | NP | 16,75 | |
15. | Křekov | ZL | NP | NP | NP | |
15. | Brusné | KM | NP | NP | NP | |
15. | Vésky B | UH | NP | 18,63 | NP | |
15. | Nevšová | ZL | NP | NP | 18,13 | |
15. | Přílepy | KM | NP | NP | NP | |
15. | Mysločovice | ZL | NP | NP | NP | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Bojkovice | UH | 17,53 | 17,53 | 17,52 | |
2. | Velký Ořechov | ZL | 17,83 | 17,80 | 17,83 | |
3. | Bílovice | UH | 18,04 | 18,04 | 17,99 | |
4. | Vlachovice | ZL | 18,39 | 17,46 | 18,39 | |
5. | Holešov | KM | 18,73 | 18,73 | 16,63 | |
6. | Tečovice | ZL | 18,90 | 18,90 | 18,11 | |
7. | Bratřejov | ZL | 19,74 | 18,24 | 19,74 | |
8. | Bratřejov B | ZL | 20,15 | 18,67 | 20,15 | |
9. | Popov | ZL | 21,76 | 21,76 | 19,38 | |
10. | Bohuslavice u Zlína | ZL | 23,74 | 23,74 | 18,93 | |
11. | Ublo | ZL | 23,95 | 23,95 | 23,75 | |
Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Tečovice | ZL | 18,51 | 17,91 | 18,51 | |
2. | Bratřejov | ZL | 20,06 | 19,08 | 20,06 | |
3. | Bílovice | UH | 20,55 | 19,68 | 20,55 | |
4. | Martinice | KM | 20,84 | 20,84 | 20,22 | |
5. | - Napamal | - | 21,26 | 21,26 | 20,65 | |
6. | Lhota | ZL | 24,11 | 24,11 | 22,84 | |
7. | Míkovice | UH | 28,36 | 28,36 | 26,21 | |
8. | Pohořelice | ZL | 60,81 | 60,81 | 60,77 | |
Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Hradčovice | UH | 15,93 | 15,38 | 15,93 | |
2. | Vrbka | KM | 16,70 | 16,70 | 16,69 | |
3. | Lechotice | KM | 17,36 | 15,83 | 17,36 | |
4. | - Racteč | - | 18,17 | 17,56 | 18,17 | |
5. | - Napamal | - | 18,80 | 18,80 | 17,38 | |
6. | Dřevohostice | PR | 20,84 | 20,84 | 18,63 | |
7. | Lukov | ZL | 22,30 | 22,30 | 20,05 | |
8. | Míkovice | UH | 24,33 | 24,33 | 23,24 | |
9. | Nevšová | ZL | 35,78 | 35,78 | 34,89 | |
10. | Valašská Polanka | VS | 46,97 | 29,81 | 46,97 | |
11. | Žeranovice | KM | NP | NP | NP | |
Muži >35 let kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Ublo | ZL | 17,43 | 17,05 | 17,43 | |
2. | Louky | ZL | 18,06 | 16,83 | 18,06 | |
3. | Ublo B | ZL | 24,33 | 19,81 | 24,33 | |
4. | Pozděchov | VS | 25,40 | 26,40 | 15,67 | |
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Videa a fotografie soutěže
Komentáře