Liga: | Šumavská hasičská liga |
Stránky pořadatele: | |
Kdy: | 11. 07. 2009 13:00 |
Kontakt: | Jaroslav Mareš |
Telefon: | 607550003 |
Okres: | Prachatice |
Kraj: | Jihočeský |
Zadal: | Honza Adamec |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Drachkov | ST | 19,34 | 19,34 | 18,52 | |
2. | Křenovice | CB | 20,77 | 20,56 | 20,77 | |
3. | Výškovice B | PT | 21,14 | 20,29 | 21,14 | |
4. | Přechovice | ST | 21,52 | 21,52 | 20,39 | |
5. | Nišovice | ST | 21,53 | 20,41 | 21,53 | |
6. | Žernovice A | PT | 21,86 | 21,19 | 21,86 | |
7. | Dolany | PT | 21,95 | 20,39 | 21,95 | |
8. | Výškovice A | PT | 22,20 | 20,33 | 22,20 | |
9. | Zdíkovec | PT | 23,04 | 23,04 | 21,96 | |
10. | Kalenice B | ST | 23,24 | 23,24 | 21,02 | |
11. | Vacov | PT | 26,13 | 26,13 | 25,63 | |
12. | Lčovice | PT | 28,95 | 25,65 | 28,95 | |
13. | Obytce | KT | 30,16 | 27,06 | 30,16 | |
14. | Bohumilice | PT | 31,18 | 31,18 | 25,16 | |
15. | Svatá Maří B | PT | 34,06 | 30,14 | 34,06 | |
16. | Sudoměř B | ST | 35,97 | 20,15 | 35,97 | |
17. | Budilov A | PT | 36,42 | 36,42 | 21,61 | |
18. | Žernovice B | PT | 37,89 | 36,47 | 37,89 | |
19. | Kalenice | ST | 47,51 | 36,93 | 47,51 | |
20. | Svatá Maří | PT | NP | NP | NP | |
20. | Budilov B | PT | NP | NP | NP |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Budilov B | PT | 22,18 | 21,99 | 22,18 | |
2. | Budilov A | PT | 22,48 | 21,56 | 22,48 | |
3. | Benešova Hora | PT | 27,08 | 27,08 | 26,39 | |
4. | Dolany | PT | 30,61 | 22,44 | 30,61 | |
5. | Vacov | PT | 33,32 | 33,32 | 22,16 | |
6. | Bohumilice | PT | 34,60 | 24,53 | 34,60 | |
7. | Sudoměř | ST | 46,25 | 38,52 | 46,25 | |
8. | Žernovice | PT | NP | NP | NP |
Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Pravidla Šumavské hasičské ligy
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šipoun A | PT | 15,63 | - | - | |
2. | Vacov | PT | 16,54 | - | - | |
3. | Šipoun C | PT | 18,05 | - | - | |
4. | Výškovice | PT | 19,19 | - | - | |
5. | Dolany | PT | 22,01 | - | - | |
6. | Vitějovice | PT | 22,23 | - | - | |
7. | Benešova Hora | PT | 23,53 | - | - | |
8. | Svatá Maří B | PT | 29,65 | - | - | |
9. | Čkyně A | PT | 43,58 | - | - | |
10. | Svatá Maří A | PT | 44,33 | - | - | |
11. | Budilov | PT | 47,30 | - | - | |
12. | Lčovice A | PT | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Komentáře