Liga: | Fire Sport |
Stránky pořadatele: | |
Kdy: | 25. 03. 2018 09:00 |
Kontakt: | |
Telefon: | |
Okres: | Jablonec nad Nisou |
Kraj: | Liberecký |
Zadal: | Honza Adamec |
Výsledky soutěže
Mladší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen jednotlivec 60 m - hoši
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Seč Šulc Martin | CR | 13,95 | 14,68 | 13,95 | |
2. | Seč Konečný Matouš | CR | 14,24 | 17,43 | 14,24 | |
3. | Výčapy Svoboda Adam | TR | 14,62 | 15,63 | 14,62 | |
4. | Vědomice Jindrák Michal | LT | 14,69 | NP | 14,69 | |
5. | Štěpánkovice Pistorius Jan | OP | 14,80 | 15,04 | 14,80 | |
6. | Zádveřice Kratina Adam | ZL | 15,05 | 17,87 | 15,05 | |
7. | Lužná Ullrich Radek | RA | 15,12 | 15,12 | 16,95 | |
8. | Komárovice Benda Jan | VS | 15,21 | 15,99 | 15,21 | |
9. | Uhlířské Janovice Mašek Matěj | KH | 15,24 | 15,24 | 15,68 | |
10. | Skuteč Pešek Tomáš | CR | 15,59 | 15,81 | 15,59 | |
11. | Svinov Žákovský Adam | OV | 15,65 | 15,65 | 16,49 | |
12. | Morkovice Navrátil Tomáš | KM | 15,97 | 16,39 | 15,97 | |
13. | Hrdlořezy Hofmann David | MB | 15,99 | 16,41 | 15,99 | |
14. | Výčapy Gruszka Jan | TR | 16,14 | 16,14 | 18,79 | |
15. | Zádveřice Chromek Matěj | ZL | 16,16 | 16,25 | 16,16 | |
15. | - Maléř Lukáš Hutisko-Solanec | - | 16,16 | 16,16 | NP | |
17. | Dolní Životice Losert Matouš | OP | 16,21 | 19,74 | 16,21 | |
18. | Zádveřice Rafaj Tomáš | ZL | 16,40 | 17,02 | 16,40 | |
19. | Výčapy Svoboda Mikuláš | TR | 16,43 | 17,65 | 16,43 | |
19. | Doloplazy Zbořil Martin | OL | 16,43 | 18,31 | 16,43 | |
21. | Kvasejovice Žemlička Vojtěch | BN | 16,46 | 16,66 | 16,46 | |
22. | - Kjeronský Jiří Hutisko-Solanec | - | 16,47 | NP | 16,47 | |
23. | Hrdlořezy Bělský Jan | MB | 16,65 | 16,65 | 17,16 | |
24. | Starý Lískovec Sport Novák Ondřej | BM | 16,77 | 20,19 | 16,77 | |
25. | Zličín Christov Samuel | AB | 16,91 | 17,57 | 16,91 | |
26. | Skryje Klekner Matyáš | ZR | 16,98 | 16,98 | 17,64 | |
27. | Dřísy Mališka Václav | ME | 17,05 | 18,06 | 17,05 | |
28. | Bozkov Skrbek Vladimír | SM | 17,11 | 17,11 | 17,69 | |
29. | Štěpánov Kunhart Jan | OL | 17,32 | 17,32 | NP | |
30. | Písková Lhota Stýblo Radim | NB | 17,39 | 21,84 | 17,39 | |
31. | Nová Ves Bogus Martin | OV | 17,40 | 22,90 | 17,40 | |
32. | Čeperka Doležal Šimon | PA | 17,45 | 17,45 | 25,27 | |
33. | - Hofman Miroslav Seč | - | 17,51 | 40,01 | 17,51 | |
34. | Bludov Matějček Lukáš | SU | 17,58 | 18,25 | 17,58 | |
35. | Třebovice Gelnar Adam | OV | 17,74 | 17,74 | 17,77 | |
36. | Skryje Šnobl Antonín | ZR | 17,81 | 19,67 | 17,81 | |
36. | Zličín Houžvička Štěpán | AB | 17,81 | 17,99 | 17,81 | |
38. | Starý Kolín Horyna Jindřich | KO | 17,88 | 17,88 | 22,91 | |
39. | Chlumec nad Cidlinou I Liebich Adam | HK | 18,07 | 18,07 | 18,61 | |
40. | Dolní Bečva Kretek Tomáš | VS | 18,11 | 18,11 | 22,21 | |
41. | Tvarožná Bartoš Lukáš | BO | 18,31 | 24,31 | 18,31 | |
42. | Bozkov Skrbek Lukáš | SM | 18,39 | 20,65 | 18,39 | |
43. | Choustníkovo Hradiště Kumpoch Martin | TU | 18,48 | 18,48 | 18,76 | |
44. | Chlumec nad Cidlinou I Svatoň Jan | HK | 18,50 | 18,50 | NP | |
45. | Dolní Bečva Kubíček Vojtěch | VS | 18,61 | 18,61 | 19,20 | |
46. | Trusovice Streck Radim | SY | 18,65 | 18,65 | 23,75 | |
47. | Trusovice Šuba Filip | SY | 18,71 | 20,08 | 18,71 | |
48. | Dobroslavice Tománek Matyáš | OP | 19,03 | 25,28 | 19,03 | |
49. | Dolní Životice Polák Václav | OP | 19,17 | 19,17 | 20,63 | |
50. | Trusovice Siegel Filip | SY | 19,47 | 22,70 | 19,47 | |
51. | Čelákovice Tomeček Adam | PH | 19,48 | 20,82 | 19,48 | |
52. | Bludov Fabiánek Matěj | SU | 19,52 | 20,26 | 19,52 | |
53. | Choustníkovo Hradiště Říha Vojtěch Jan | TU | 19,56 | 19,56 | 25,31 | |
54. | Letňany Salvet Michael | AB | 19,62 | NP | 19,62 | |
55. | Nová Ves Martuš Michal | OV | 19,66 | 23,65 | 19,66 | |
56. | Vědomice Marek Jan | LT | 19,71 | 20,22 | 19,71 | |
57. | Letňany Vlček Jakub | AB | 19,75 | NP | 19,75 | |
58. | Zličín Kačer Ondřej | AB | 19,80 | 20,11 | 19,80 | |
59. | Čeperka Žaloudek Šimon | PA | 19,84 | 19,84 | 21,14 | |
60. | Uhlířské Janovice Bílek Pavel | KH | 19,93 | NP | 19,93 | |
61. | Tuhaň Klapka Ondřej | ME | 19,97 | 20,54 | 19,97 | |
61. | Kvasejovice Skalický Matěj | BN | 19,97 | 19,97 | 20,88 | |
63. | Nová Ves Gregořica Filip | OV | 20,38 | 20,38 | 24,78 | |
64. | Tuhaň Poborský Maxmilián | ME | 20,57 | 26,10 | 20,57 | |
65. | Chlumec nad Cidlinou I Kočka Jindřich | HK | 20,70 | NP | 20,70 | |
66. | Tuhaň Noske Štěpán | ME | 20,81 | 20,81 | 26,55 | |
67. | Byšice Hora Ondřej | ME | 20,91 | 21,68 | 20,91 | |
68. | Malé Hoštice Pfleger Vojtěch | OP | 21,14 | 21,14 | 22,90 | |
69. | Štěpánkovice Tomíček Michal | OP | 21,19 | 21,19 | 22,85 | |
70. | Rychnov u Jablonce nad Nisou Nosek Dominik | JN | 21,64 | 21,64 | NP | |
71. | Výčapy Vašek Vojta | TR | 21,82 | 31,22 | 21,82 | |
72. | Letňany Stabenow Martin | AB | 21,97 | NP | 21,97 | |
73. | Trusovice Koutný Jan | SY | 22,00 | 23,32 | 22,00 | |
74. | Frýdlant Berka Václav | LI | 22,04 | 23,52 | 22,04 | |
75. | Chlumec nad Cidlinou I Volejník Ondřej | HK | 22,05 | 22,05 | 31,95 | |
76. | Jáchymov Boudný David | KV | 22,08 | 28,06 | 22,08 | |
77. | Chlumec nad Cidlinou I Holan Kryštof | HK | 22,28 | 22,28 | 23,94 | |
78. | Dalešice Lucke Jan | JN | 22,39 | 22,39 | 24,47 | |
79. | Bratříkov Šilhán Ondřej | JN | 22,78 | NP | 22,78 | |
79. | Dolní Životice Harazín Aleš | OP | 22,78 | 23,26 | 22,78 | |
81. | Štětí Havner Tomáš | LT | 23,16 | 26,76 | 23,16 | |
82. | Stráž pod Ralskem Kučera Adam | CL | 23,17 | 23,69 | 23,17 | |
83. | Morkovice Karásek Martin | KM | 23,28 | NP | 23,28 | |
84. | Doloplazy Zbořil Adam | OL | 23,71 | 24,27 | 23,71 | |
85. | Chlumec nad Cidlinou I Nováček Albert | HK | 23,87 | 23,87 | 27,01 | |
86. | Štěpánkovice Tomíček František | OP | 24,00 | 28,09 | 24,00 | |
87. | Kvasejovice Částka Jakub | BN | 24,74 | 24,74 | 25,31 | |
88. | Bratříkov Pfeifer Tomáš | JN | 24,84 | 28,53 | 24,84 | |
89. | Byšice Kern Jiří | ME | 25,22 | 32,35 | 25,22 | |
90. | Štětí Havner Jiří | LT | 25,23 | 29,11 | 25,23 | |
91. | Letňany Slavata Karel | AB | 25,50 | 25,50 | 26,34 | |
92. | Starý Lískovec Sport Rymeš Daniel | BM | 26,54 | 27,45 | 26,54 | |
93. | Kvasejovice Hulan František | BN | 26,73 | 26,73 | 28,73 | |
94. | Svinov Křížkovský Lukáš | OV | 27,23 | 27,23 | 31,43 | |
95. | Zličín Kavka Jáchym | AB | 27,25 | 29,08 | 27,25 | |
96. | Byšice Panchártek Václav | ME | 27,42 | 31,62 | 27,42 | |
97. | Frýdlant Pažout Petr | LI | 28,14 | NP | 28,14 | |
98. | Starý Kolín Spitzer Josef | KO | 28,36 | 28,36 | 29,06 | |
99. | Zličín Rott Ruben | AB | 29,49 | 36,21 | 29,49 | |
100. | Letňany Komáčka Tomáš | AB | 30,52 | 31,31 | 30,52 | |
101. | Dolní Bečva Bok Břetislav | VS | 32,28 | 32,28 | 35,69 | |
102. | Břehy Hataš Jakub | MB | 33,26 | 33,26 | 33,80 | |
103. | Všetaty Černý Václav | ME | 38,31 | 38,31 | NP | |
104. | Rychnov u Jablonce nad Nisou Troják Vojtěch | JN | 39,30 | 40,04 | 39,30 | |
105. | Stráž pod Ralskem Šimůnek Jiří | CL | 47,57 | 47,57 | 50,94 | |
106. | Hrdlořezy Fait Daniel | MB | NP | NP | NP | |
106. | Chlumec nad Cidlinou I Mejtský Jakub | HK | NP | NP | NP |
Mladší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen jednotlivec 60 m - dívky
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bludov Zaoralová Eliška | SU | 14,91 | 14,91 | 15,28 | |
2. | Byšice Macháčková Leontýna | ME | 15,39 | 16,92 | 15,39 | |
3. | Nová Ves Nováková Martina | OV | 15,52 | 17,34 | 15,52 | |
4. | Písnice Lasevičová Kristýna | AB | 15,53 | 15,53 | 18,33 | |
5. | Tuhaň Kučerová Beata | ME | 15,72 | 15,72 | 15,72 | |
6. | Kojetice Řehůřková Soňa | TR | 15,87 | 15,87 | 16,08 | |
6. | Čeperka Jarušková Tereza | PA | 15,87 | NP | 15,87 | |
8. | Lužná Rácová Karolína | RA | 16,26 | 17,24 | 16,26 | |
9. | Čeperka Chudomská Amálie | PA | 16,35 | 16,35 | 16,35 | |
10. | Tuhaň Žežulková Vanesa | ME | 16,43 | 16,43 | 16,57 | |
11. | Písková Lhota Nováková Marcela | NB | 16,69 | 17,72 | 16,69 | |
12. | Dolní Životice Ulitzková Laura | OP | 16,73 | 19,38 | 16,73 | |
13. | Skuteč Zavoralová Aneta | CR | 16,89 | 16,89 | 17,64 | |
14. | Vědomice Hodková Denisa | LT | 16,91 | 16,91 | 17,09 | |
15. | Železná Ruda Mašková Marika | KT | 16,94 | 17,34 | 16,94 | |
16. | Uhlířské Janovice Trnková Justýna | KH | 16,99 | 19,35 | 16,99 | |
17. | Kojetice Pekárková Klára | TR | 17,00 | 17,00 | 17,30 | |
17. | Skuteč Slezáková Nela | CR | 17,00 | 17,00 | 18,68 | |
19. | Písková Lhota Martinová Barbora | NB | 17,21 | 17,26 | 17,21 | |
20. | Štěpánov Fikejzlová Andrea | OL | 17,31 | 17,31 | NP | |
21. | Zádveřice Hurtová Natálie | ZL | 17,39 | NP | 17,39 | |
21. | Starý Kolín Horynová Kateřina | KO | 17,39 | 17,39 | 18,34 | |
23. | Nová Ves Maturová Karolína | OV | 17,42 | 21,13 | 17,42 | |
24. | Třebovice Králová Valerie | OV | 17,44 | 18,92 | 17,44 | |
25. | Kvasejovice Mašková Šárka | BN | 17,65 | 18,47 | 17,65 | |
26. | Svinov Mazzolini Petra | OV | 17,81 | 20,35 | 17,81 | |
27. | Písnice Černá Tereza | AB | 17,88 | 17,88 | 18,22 | |
28. | Výčapy Růžičková Aneta | TR | 17,99 | 19,04 | 17,99 | |
29. | Čeperka Kožená Aneta | PA | 18,00 | 18,00 | 18,57 | |
30. | Dolní Životice Pavelková Jana | OP | 18,06 | 18,06 | 24,51 | |
31. | Chlumec nad Cidlinou I Veselá Tereza | HK | 18,07 | 20,17 | 18,07 | |
32. | Dolní Bečva Mikudová Aneta | VS | 18,34 | 19,17 | 18,34 | |
33. | Dobroslavice Stavinohová Bára | OP | 18,46 | 18,76 | 18,46 | |
34. | Vědomice Javorčáková Melinda | LT | 18,50 | 25,51 | 18,50 | |
35. | Dřísy Tintěrová Anna | ME | 18,56 | 18,56 | 21,99 | |
36. | Zádveřice Žambochová Magdaléna | ZL | 18,68 | 20,34 | 18,68 | |
37. | Dolní Bečva Babincová Pavlínka | VS | 18,81 | 18,81 | 20,35 | |
38. | Chlumec nad Cidlinou I Kvasničková Kateřina | HK | 18,91 | 18,91 | NP | |
39. | Dolní Bečva Slavíková Marie | VS | 18,94 | 19,76 | 18,94 | |
40. | Dřísy Krumphanzlová Adéla | ME | 19,00 | 19,00 | 22,23 | |
40. | Starý Kolín Tyšerová Sofie | KO | 19,00 | 19,00 | 20,32 | |
42. | Lužná Roučová Karolína | RA | 19,03 | 19,03 | 27,57 | |
43. | Svinov Fronckeová Karin | OV | 19,06 | 19,06 | 25,91 | |
44. | Zádveřice Rožnovjáková Hana | ZL | 19,10 | 19,10 | 23,28 | |
45. | Starý Lískovec Sport Kocmanová Natálka | BM | 19,49 | 19,91 | 19,49 | |
46. | Písková Lhota Pšeničková Anna | NB | 19,50 | 19,50 | NP | |
47. | Písková Lhota Pšeničková Marie | NB | 19,65 | 19,78 | 19,65 | |
48. | Byšice Javorská Dominika | ME | 19,68 | 23,71 | 19,68 | |
49. | Třebovice Prokopová Barbora | OV | 19,80 | 19,80 | 27,76 | |
50. | Trusovice Morkesová Eliška | SY | 19,84 | 19,84 | 25,22 | |
51. | Břehy Hatašová Karolína | MB | 19,90 | 22,63 | 19,90 | |
51. | Písková Lhota Bilá Adéla | NB | 19,90 | 19,90 | 20,14 | |
53. | Skuteč Zelenková Ema | CR | 19,93 | 19,93 | 23,34 | |
54. | Dobroslavice Tománková Michaela | OP | 20,07 | 20,07 | 21,38 | |
55. | Tuhaň Matějková Karolína | ME | 20,57 | 21,85 | 20,57 | |
56. | Dolní Životice Volkmerová Justýna | OP | 20,62 | 20,62 | 21,30 | |
57. | Štěpánov Vtípilová Karolína | OL | 20,73 | 25,83 | 20,73 | |
58. | Štěpánov Kunhartová Kristýna | OL | 20,80 | 20,80 | 22,42 | |
59. | Trusovice Juračková Vanessa | SY | 20,87 | 21,23 | 20,87 | |
60. | Štěpánov Salášková Elen | OL | 21,02 | 21,25 | 21,02 | |
61. | Morkovice Vlčková Gabriela | KM | 21,29 | 23,79 | 21,29 | |
62. | Nová Ves Jarolímová Aneta | OV | 21,32 | 21,32 | 24,06 | |
63. | Výčapy Böhmová Anna | TR | 21,43 | 30,94 | 21,43 | |
64. | Štěpánov Doležálková Tereza | OL | 21,55 | NP | 21,55 | |
65. | Jáchymov Kneiflová Jitka | KV | 21,95 | 21,95 | 22,16 | |
66. | Dalešice Hanyková Natálie | JN | 22,14 | 32,72 | 22,14 | |
67. | Bratříkov Štěpánová Bára | JN | 22,18 | 24,65 | 22,18 | |
68. | Štěpánov Nováčková Veronika | OL | 22,49 | 25,42 | 22,49 | |
69. | Dřísy Krejzarová Tereza | ME | 22,59 | 22,59 | 23,19 | |
70. | Břehy Hatašová Rozálie | MB | 22,69 | 22,95 | 22,69 | |
71. | Hrobce Nováková Kateřina | LT | 22,70 | NP | 22,70 | |
72. | Dolní Životice Pavelková Anna | OP | 22,80 | 27,94 | 22,80 | |
73. | Morkovice Dobiášová Tereza | KM | 23,11 | 29,71 | 23,11 | |
74. | Skryje Staňková Anna | ZR | 23,16 | 23,75 | 23,16 | |
75. | Hrdlořezy Kroupová Eliška | MB | 23,34 | 29,22 | 23,34 | |
76. | Lučany nad Nisou Štrynclová Anna | JN | 23,36 | 35,78 | 23,36 | |
77. | Dolní Bečva Valchářová Veronika | VS | 23,38 | 24,11 | 23,38 | |
78. | Stráž pod Ralskem Svobodová Sára | CL | 23,62 | NP | 23,62 | |
79. | Starý Kolín Spitzerová Marie | KO | 23,95 | 26,52 | 23,95 | |
80. | Byšice Benešová Kateřina | ME | 24,57 | 24,57 | 25,96 | |
80. | Písková Lhota Šafránková Andrea | NB | 24,57 | 28,23 | 24,57 | |
82. | Jáchymov Peteříková Magdalena | KV | 24,78 | 24,78 | 26,60 | |
83. | Dřísy Rejfková Julie | ME | 24,84 | 24,84 | 25,16 | |
84. | Zličín Rottová Ráchel | AB | 24,91 | 24,91 | 25,75 | |
84. | Morkovice Doleželová Amálie | KM | 24,91 | 24,91 | 30,98 | |
86. | Bratříkov Borčická Tereza | JN | 25,13 | 52,17 | 25,13 | |
87. | Stráž pod Ralskem Šlehoferová Rozálie | CL | 25,41 | 25,42 | 25,41 | |
88. | Kvasejovice Žemličková Eliška | BN | 25,51 | 25,51 | NP | |
89. | Chlumec nad Cidlinou I Kočková Julie | HK | 25,52 | 25,52 | 30,82 | |
90. | Choustníkovo Hradiště Kumpochová Rozalie | TU | 25,53 | 27,38 | 25,53 | |
91. | Chlumec nad Cidlinou I Vosáhlová Kristýna | HK | 25,65 | NP | 25,65 | |
92. | Všetaty Tomanová Veronika | ME | 25,89 | NP | 25,89 | |
93. | Smržovka Engelová Lucie | JN | 26,15 | 26,15 | 26,98 | |
94. | Štětí Dziásková Barbora | LT | 26,37 | 28,38 | 26,37 | |
95. | Všetaty Černá Daniela | ME | 26,48 | 26,48 | NP | |
96. | Štěpánov Krejčí Aneta | OL | 26,69 | 26,69 | 26,95 | |
97. | Stráž pod Ralskem Čechová Adéla | CL | 27,41 | 27,52 | 27,41 | |
98. | Byšice Matušová Alexandra | ME | 27,47 | 28,74 | 27,47 | |
99. | Kvasejovice Zavadilová Žaneta | BN | 27,64 | 27,64 | 27,75 | |
100. | - Adamcová Barbora Hutisko-Solanec | - | 27,97 | 36,33 | 27,97 | |
101. | Písková Lhota Šafránková Tereza | NB | 28,29 | NP | 28,29 | |
102. | Kvasejovice Zavadilová Helena | BN | 28,90 | 36,71 | 28,90 | |
103. | Dřísy Urbánková Linda | ME | 29,84 | 32,44 | 29,84 | |
104. | Bratříkov Benešovská Karolína | JN | 29,89 | 29,89 | 31,39 | |
105. | Štěpánov Ročňová Petra | OL | 31,51 | 68,93 | 31,51 | |
106. | Starý Lískovec Sport Rymešová Ellen | BM | 42,84 | 47,85 | 42,84 | |
107. | Hrdlořezy Kardošová Ester | MB | 44,51 | NP | 44,51 | |
108. | Nová Ves u Bakova Hašková Natalie | MB | NP | NP | NP | |
108. | Staré Heřminovy Molnárová Gita | BR | NP | NP | NP | |
108. | Všetaty Sedláčková Adéla | ME | NP | NP | NP | |
108. | Zádveřice Barotková Alexandra | ZL | NP | NP | NP | |
108. | Starý Kolín Mykytyuk Karina | KO | NP | NP | NP | |
108. | Staré Heřminovy Szkanderová Kristýna | BR | NP | NP | NP | |
108. | Hrdlořezy Bačinová Lucie | MB | NP | NP | NP | |
108. | Bludov Kulhajová Liliana | SU | NP | NP | NP | |
108. | Klopotovice Hellusová Veronika | PV | NP | NP | NP | |
108. | Bozkov Veselá Lenka | SM | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Komentáře