Liga: | Táborská hasičská liga |
Stránky pořadatele: | |
Kdy: | 22. 06. 2013 19:00 |
Kontakt: | Monika Matějů |
Telefon: | 725466286 |
Okres: | Pelhřimov |
Kraj: | Vysočina |
Zadal: | Patrik Baláž |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bohdalín | PE | 16,89 | 16,61 | 16,89 | |
2. | Kamenice nad Lipou A | PE | 17,04 | 16,70 | 17,04 | |
3. | Strmilov | JH | 18,07 | 18,07 | 17,83 | |
4. | Bohdalín B | PE | 18,13 | 17,57 | 18,13 | |
5. | Zajíčkov | PE | 18,15 | 18,15 | 18,05 | |
6. | Ústrašice B | TA | 18,35 | 18,35 | 17,98 | |
7. | Řepeč | TA | 18,71 | 18,71 | 17,78 | |
8. | Dvorce A | TA | 19,08 | 18,87 | 19,08 | |
9. | Tučapy A | TA | 19,35 | 19,35 | 18,88 | |
10. | Kozmice | TA | 19,52 | 19,37 | 19,52 | |
11. | Želeč | TA | 19,58 | 19,07 | 19,58 | |
12. | Žirovnice | PE | 19,80 | 19,80 | 19,76 | |
13. | Žďár | JH | 19,96 | 19,96 | 18,06 | |
14. | Zhoř u Tábora | TA | 19,98 | 19,36 | 19,98 | |
15. | Slapy | TA | 21,31 | 21,31 | 21,13 | |
16. | Chrbonín A | TA | 21,33 | 21,25 | 21,33 | |
17. | Chýnov | TA | 21,73 | 19,73 | 21,73 | |
18. | Rynárec | PE | 22,11 | 18,47 | 22,11 | |
19. | Včelnička | PE | 22,88 | 22,85 | 22,88 | |
20. | Nová Ves | PE | 23,65 | 17,33 | 23,65 | |
21. | Rohovka | PE | 24,86 | 24,86 | 24,73 | |
22. | Tučapy B | TA | 27,30 | 26,36 | 27,30 | |
23. | Chválkov | PE | 35,98 | 35,98 | 35,70 | |
24. | Košice | TA | 43,37 | 43,37 | 40,64 | |
25. | Olešná | PE | 50,24 | 50,24 | 48,43 | |
26. | Božejov | PE | 63,64 | 63,64 | 24,48 | |
27. | Libkova Voda | PE | NP | NP | NP | |
28. | Drunče | JH | NP | NP | NP | |
29. | Kamenice nad Lipou B | PE | NP | NP | NP | |
30. | Malšice | TA | NP | NP | NP | |
31. | Kaliště | JI | NP | NP | NP | |
32. | Chotěmice | TA | NP | NP | NP | |
33. | Holašovice | CB | NP | NP | NP | |
34. | Jaronice | CB | NP | NP | NP |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dvorce A | TA | 19,79 | 19,79 | 19,61 | |
2. | Nová Včelnice | JH | 20,52 | 19,60 | 20,52 | |
3. | Kamenice nad Lipou A | PE | 22,11 | 21,73 | 22,11 | |
4. | Nová Ves | PE | 22,72 | 20,70 | 22,72 | |
5. | Zhoř u Tábora | TA | 23,20 | 22,22 | 23,20 | |
6. | Zajíčkov | PE | 23,69 | 23,32 | 23,69 | |
7. | Chrbonín | TA | 26,98 | 23,13 | 26,98 | |
8. | Libkova Voda | PE | 35,45 | 34,74 | 35,45 | |
9. | Ústrašice | TA | 35,85 | 26,13 | 35,85 | |
10. | Kamenice nad Lipou B | PE | 41,48 | 41,48 | 40,97 | |
11. | Malšice | TA | 50,41 | 44,17 | 50,41 | |
12. | Košice | TA | NP | NP | NP | |
13. | Chotěmice | TA | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Komentáře