Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Brumov B | ZL | 17,40 | 17,09 | 17,40 | |
2. | Velký Ořechov C | ZL | 18,01 | 18,01 | 17,87 | |
3. | Hradčovice | UH | 18,71 | 17,99 | 18,71 | |
4. | Roštění | KM | 18,88 | 18,84 | 18,88 | |
5. | Mladcová | ZL | 18,96 | 18,96 | 18,29 | |
6. | Vrbětice | ZL | 19,11 | 19,11 | 18,85 | |
7. | Mirošov | ZL | 19,76 | 18,54 | 19,76 | |
8. | Zahnašovice | KM | 19,95 | 17,65 | 19,95 | |
9. | Chvalnov -Lísky | KM | 19,95 | 19,36 | 19,95 | |
10. | Svatobořice | HO | 22,83 | 22,83 | 19,61 | |
11. | Kněžpole | UH | 27,06 | 24,11 | 27,06 | |
12. | Záhlinice | KM | 31,39 | 31,19 | 31,39 | |
13. | Staré Město | UH | 33,43 | 33,43 | 30,29 | |
14. | Louky | ZL | 34,03 | 22,59 | 34,03 | |
15. | Machová | ZL | NP | NP | NP | |
15. | Tečovice | ZL | NP | NP | NP | |
15. | Vésky B | UH | NP | NP | NP | |
15. | Lukov | ZL | NP | NP | NP | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Bojkovice | UH | 18,61 | 18,49 | 18,61 | |
2. | Roštění | KM | 19,10 | 18,30 | 19,10 | |
3. | Velký Ořechov | ZL | 19,53 | 18,47 | 19,53 | |
4. | Vlachovice | ZL | 19,60 | 18,56 | 19,60 | |
5. | Nětčice | KM | 20,51 | 20,51 | 20,13 | |
6. | Nedašova Lhota | ZL | 20,65 | 18,68 | 20,65 | |
7. | Martinice | KM | 20,71 | 19,93 | 20,71 | |
8. | Bohuslavice u Zlína | ZL | 21,03 | 19,28 | 21,03 | |
9. | Bratřejov | ZL | 21,77 | 21,11 | 21,77 | |
10. | Pohořelice | ZL | 24,34 | 17,71 | 24,34 | |
11. | Bílovice | UH | 24,71 | 24,71 | 18,06 | |
12. | Jarošov | UH | 24,94 | 24,03 | 24,94 | |
13. | Holešov | KM | 26,27 | 19,75 | 26,27 | |
14. | Popov | ZL | 30,66 | 30,66 | 29,66 | |
Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Lukov | ZL | 17,79 | 17,79 | 17,62 | |
2. | Hradčovice | UH | 18,62 | 17,54 | 18,62 | |
3. | Mirošov | ZL | 19,12 | 19,12 | 18,11 | |
4. | Lechotice | KM | 19,28 | 19,28 | 18,96 | |
5. | Všemina | ZL | 19,92 | 19,79 | 19,92 | |
6. | Šarovy -Salaš | ZL | 21,22 | 21,22 | 20,07 | |
7. | Sazovice | ZL | 26,17 | 26,17 | 22,72 | |
8. | Tečovice RacTeč | ZL | NP | NP | NP | |
Muži >35 let kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Louky | ZL | 22,10 | 22,10 | 17,91 | |
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Kdy
|
Kde
|
Liga
|
2017/07/22 |
Machová, O pohár SDH Machová |
- |
2018/07/14 |
Machová, O pohár SDH Machová |
ZLPS |
2019/07/13 |
Machová, O pohár SDH Machová |
ZLPS |
2020/07/11 |
Machová, O POHÁR SDH MACHOVÁ |
- |
2020/07/11 |
Machová, Machová hřiště |
ZLPS |
2021/07/10 |
Machová, Pohárová soutěž ZLPS, 3B |
ZLPS |
2022/07/09 |
Machová, Pohárová soutěž |
ZLPS |
2023/07/01 |
Machová, Pohárová soutěž |
ZLPS |
2024/06/29 |
Machová, O pohár SDH Machová |
ZLPS |
Kdy
|
Kde
|
Liga
|
Komentáře