Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 2, dle pravidel Útok,sklopka 3xB super úzké 38
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Zderaz EX | CR | 16,84 | 16,84 | 16,78 | |
2. | Široký Důl A | SY | 17,17 | 17,17 | 17,01 | |
3. | Stradouň | UO | 17,37 | 17,37 | 16,88 | |
4. | Pohodlí | SY | 17,55 | 17,55 | 17,34 | |
5. | Oldřiš | SY | 17,66 | 17,66 | 17,14 | |
6. | Desná A | SY | 17,86 | 17,86 | 17,85 | |
7. | Široký Důl B | SY | 17,96 | 17,96 | 17,56 | |
8. | Desná B | SY | 18,11 | 18,11 | 17,72 | |
9. | Zderaz A | CR | 18,15 | 18,15 | 16,81 | |
10. | Sychotín B | BK | 18,17 | 18,17 | 16,93 | |
11. | Přívrat | UO | 18,26 | 18,26 | 17,68 | |
12. | Zbožnov | CR | 18,92 | 18,92 | 18,42 | |
13. | Zderaz B | CR | 18,94 | 18,94 | 16,79 | |
14. | Bošín | UO | 19,12 | 19,12 | 18,94 | |
15. | Hartmanice | SY | 19,23 | 19,23 | 17,67 | |
16. | Cerekvice nad Loučnou | SY | 19,25 | 19,25 | 18,82 | |
17. | Žďár nad Sázavou 2 | ZR | 19,43 | 19,43 | 19,42 | |
18. | Perálec A | CR | 19,57 | 19,57 | 17,38 | |
19. | Perálec B | CR | 19,71 | 19,71 | 18,15 | |
20. | Pomezí A | SY | 19,89 | 19,89 | 19,55 | |
21. | Lubná | SY | 20,86 | 20,86 | 19,18 | |
22. | Bystré | SY | 21,85 | 21,85 | 21,71 | |
23. | Osík | SY | 22,39 | 22,39 | 17,93 | |
24. | Černovír | UO | 32,57 | 32,57 | 27,10 | |
25. | Sádek | SY | NP | NP | NP | |
25. | Dolní Újezd | SY | NP | NP | NP | |
25. | Letohrad - Kunčice D | UO | NP | NP | NP | |
Ženy kolo soutěže číslo 2, dle pravidel Útok,sklopka 2xB super úzké 38
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Kamenec u Poličky A | SY | 17,20 | 17,20 | 17,08 | |
2. | Široký Důl A | SY | 17,31 | 17,31 | 17,31 | |
3. | Desná | SY | 17,51 | 17,51 | 17,37 | |
4. | Pomezí | SY | 17,66 | 17,66 | 16,84 | |
5. | Předměstí.. | SY | 18,08 | 18,08 | 17,74 | |
6. | Oldřiš | SY | 19,48 | 19,48 | 19,09 | |
7. | Sebranice | BK | 19,74 | 19,74 | 19,44 | |
8. | Hartmanice | SY | 24,44 | 24,44 | 23,69 | |
9. | Dolní Újezd | SY | 29,30 | 29,30 | 28,61 | |
10. | Nedvězí | SY | 33,20 | 33,20 | 32,38 | |
11. | Kamenec u Poličky B | SY | 34,70 | 34,70 | 34,67 | |
12. | Žernovník | BK | NP | NP | 16,59 | |
12. | Cerekvice nad Loučnou B | SY | NP | NP | NP | |
12. | Přívrat A | UO | NP | NP | NP | |
Muži >35 let kolo soutěže číslo 2, dle pravidel Útok,sklopka 2xB super úzké 38
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Hartmanice | SY | 15,39 | 15,39 | 15,30 | |
2. | Sádek | SY | 15,77 | 15,77 | 15,25 | |
3. | Lanšperk | UO | 16,37 | 16,37 | 16,21 | |
4. | Perálec | CR | 16,82 | 16,82 | 15,89 | |
5. | Desná | SY | 29,91 | 29,91 | 27,37 | |
6. | Oldřiš | SY | NP | NP | NP | |
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Videa a fotografie soutěže
Komentáře